MMA PLNajnowszePaweł TyburskiZawodniczka KSW wyśmiewa Pawła Tyburskiego. Poszło o jego twórczość

Zawodniczka KSW wyśmiewa Pawła Tyburskiego. Poszło o jego twórczość

Ostatnio w sieci ukazała się kolejna piosenka autorstwa Pawła Tyburskiego. Na ten moment nie rozniosła się ona zbyt szerokim echem, natomiast jedną z osób, która ją odsłuchała, była zawodniczka KSW. Wiktoria Czyżewska, bo o niej mowa, śmieje się ze utworu “Tyboriego”!

Paweł Tyburski ostatnio walczył w zeszłym roku. Na gali PRIME 6 zwyciężył, w pojedynku bokserskim na małe rękawice, z “Don Kasjo”. Od kilku dni ponownie ostrzy sobie zęby na Michała Pasternaka (16-10), z którym raz już odniósł porażkę. Czy dojdzie do tego rewanżu?

Po FAME 20, które miało miejsce w lutym, Paweł wypowiadał się w sposób niezbyt przychylny na temat organizacji FAME. W związku z tym jego udział w kolejnych wydarzeniach pod szyldem FAME stanął pod znakiem zapytania w oczach fanów. Jego brat, który walczył w FAME trzykrotnie, już 20-stego kwietnia spróbuje swoich sił na gali Hybrid MMA 4. Czy Paweł z kolei po raz kolejny zawalczy w FAME i to właśnie z “Wampirem”? Niedługo się dowiemy, bowiem kolejna edycja największej organizacji freak fight w Europie już za niecały miesiąc.

Pablo Tybori swoją karierę muzyczną zaczął już parę lat temu. Na ten moment jego najpopularniejszym utworem w serwisie “YouTube” jest utwór “Chłopak z domu dziecka”, który osiągnął ponad milion wyświetleń. 2 dni temu opublikowany został kolejny utwór freak fightera – “Tracę czas”. Jednej z zawodniczek KSW chyba nie specjalnie się on spodobał…

Czyżewska wyśmiewa Tyburskiego?

Wiktorię z kolei w oktagonie widzieliśmy w lutym. To właśnie w Libercu podczas KSW 91 wygrałą swoją trzecią walkę w zawodowej karierze. Zaczyna się mówić na temat jej potencjalnego rewanżu z Adą Kreft, jednakże na ten moment brak konkretów.

“Chicatoro” odniosła się dziś, w sposób humorystyczny, na temat najnowszego utworu “Tyboriego” za pośrednictwem swoich social mediów:

Chyba jest ktoś, kto śpiewa gorzej niż ja.

Relacja na Instagramie Wiktorii Czyżewskiej.

Ponadto, fighterka opublikowała coś, co jest w podobnym tonie, w serwisie “X”:

Paweł Tyburski charakteryzuje się impulsywnością. Gdy coś mu się nie podoba, niezwłocznie się tym dzieli. Jak się odniesie do tych pstryczków ze strony Wiktorii? Będą “dymy”?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis