MMA PLLew KazimierczukMocna wymiana zdań pomiędzy Daro Lwem i Filipkiem: Zawalczymy jak zrobisz oficjalny test na IQ! 

Mocna wymiana zdań pomiędzy Daro Lwem i Filipkiem: Zawalczymy jak zrobisz oficjalny test na IQ! 

Na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Dariuszem Kaźmierczukiem, a Filipkiem Marcinkiem. Przypomnijmy, że ”Daro Lew” w przeszłości nawoływał do walki z zawodnikiem FAME MMA. Teraz mieliśmy konfrontację słowną.

Filipek

Dariusz o potencjalnej walce z Filipkiem wspominał we wrześniu poprzedniego roku.

Taki temacik słuchajcie ten pasi konik Filipek coś tam podskakuje. Widziałem na wczorajszej konferencji FAME MMA coś tam stara się obrażać mnie, wykrzykuje moje nazwisko. Kwa Pasi Konik Filipek ja Ci już powiedziałem, że nie chcę komentować twojej za bardzo osoby, bo jesteś zwykłym gównem. Nie jesteś nawet popularny. Chcesz się wybić na moim nazwisku, raper z Ciebie taki jak z koziej dupy trampek. Powiem Ci tak Ferrari Ci wpidoli. Oczywiście wcześniej stawiałem na Ferrariego, a teraz zmieniam zdanie za to, że mnie ciągle denerwujesz. Gadasz ciągle jakieś pierdoły na FAME, gdzie jest bardzo duża oglądalność. Powiem Ci tak życzę Ci, żeby Ferrari Ci mocno wpidolił. Później w związku z tym, że zrezygnowałeś z kontraktu jeżeli Ci wpidoli to proponuje Ci, żebyś skontaktował się z Marcinem Najmanem żeby Cię zakontraktował w VIP MMA. Wtedy Lew Cię dopadnie, traktuje Cię jako zwykłego Pasi Konika tak jak w tej bajce w ”Pszczółka Maja”.            

47-latek pod koniec października poprzedniego roku stoczył drugi pojedynek w organizacji MMA VIP. Trzeba przyznać, że ”Daro Lew” był bardzo blisko drugiego zawodowego zwycięstwa. Debiutujący Marek Molak był w dużych opałach. Ostatecznie jeszcze w pierwszej rundzie mieliśmy zwrot akcji. Molak ciosami w parterze znokautował Kaźmierczuka.

Doszło do konfrontacji słownej!

Są tak zwane dymy. Doszło do dyskusji Dariusza Kaźmierczuka z Filipkiem Marcinkiem na twitterze.

Sami zobaczcie:

ZAPRASZAM NA TWITTERA GNOJE

Siemka “Pasi konik” chcesz w ryj? PASI KONIK W STRACHU ŁAAAA!

Zawalczymy Daro jak zrobisz oficjalny test na IQ i udowodnisz, ze Twoj wynik oscyluje powyżej ciężkiego upośledzenia, dobrze? łaaaaa!!!!

Byku dostaniesz z klapka i zginiesz mierny grajku bez talentu dostałes bicie od chlopa bez rąk zgniatam cie w 15sek ŁAAAA!

Byku, tak jak powiedziałem. Jest test/wynik, jest walka. Nie ma, to nie rozmawiamy. Pozdrowki

“Pasi Konik” wyskoczył i coś tam brzeczy po nocach cjcesz odp ok proszę. Test to możemy zrobić ale ciążowy po walce. Bo zrobie ci dziecko w parterze.

Tylko nie urwij mi nogi taktarowem

Chciałeś powiedzieć chyba skrzydełka koniku już SENTINO LEPIEJ BRZECZY OD CIEBIE!

Zobacz także:

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski! Widzieliście?

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis