Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWTomasz Romanowski zapowiada efektowny bój na XTB KSW Colosseum 2: Ja to fanom dostarczę!

Tomasz Romanowski zapowiada efektowny bój na XTB KSW Colosseum 2: Ja to fanom dostarczę!

Tomasz Romanowski zapowiada bardzo efektowny bój ze swoim udziałem na czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2. “Tommy” w walce o pas mistrzowski wagi średniej skrzyżuje rękawice z Pawłem Pawlakiem.

Tomasz Romanowski zapowiada

Pojedynek ten będzie jedną z trzech walk mistrzowskich na największej w Polsce gali sportów walki w tym roku. Oprócz starcia o złoto w dywizji średniej, kibice zobaczą także pojedynki o pas w wagach: lekkiej i koguciej.

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Tomasz Romanowski zapowiada efektowny bój na XTB KSW Colosseum 2: Ja to fanom dostarczę!

Romanowski na spotkaniu medialnym przed XTB KSW Colosseum 2 zapowiadał, że kibiców czeka krwawy bój z jego udziałem, a efektowność pojedynku ma być też niejako podziękowaniem właścicielom i matchmakerom KSW za umieszczenie jego walki w tak prestiżowym wydarzeniu jak gala na Stadionie Narodowym:

“Mogę powiedzieć, że pierwszy raz tak się cieszyłem. Mówiłem – ale będzie wojna! Mogli mnie dać na inną galę na main event, bo to walka o pas, ale gdzieś tam wynagrodziliście mi to, to ja Wam to wynagrodzę wspaniałym pojedynkiem emocjonalnym. I nawet jak ta walka będzie trwała pięć rund to na pewno będzie dużo krwi, czyli tego czego ludzie w Colosseum oczekują, kibice, fani tego sportu. Ja to właśnie tym fanom chcę dostarczyć i to dostarczę. Także czekajcie cierpliwie, a na pewno zobaczycie walkę, której nie zapomnicie do końca życia.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Romanowski vs Pawlak na XTB KSW Colosseum 2?

Zobacz także:

Roman Szymański dostał ofertę z UFC! Zawodnik KSW wyjaśnia dlaczego postanowił odmówić! Widzieliście?

Roman Szymański (17-6) doszedł do porozumienia i podpisał nowy kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Jak się okazuje reprezentant Czerwonego Smoka dostał propozycję od UFC. Zawodnik KSW w rozmowie z WP SportoweFakty wyjaśnił, dlaczego postanowił odmówić.

”Gleba” podpisał kontrakt! Debiut na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2?

No to niespodzianka! Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” już niebawem zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że Tołkaczewski o potencjalnym debiucie w MMA wspominał już parę razy. Niebawem poznamy przeciwnika i wszystkie szczegóły startu ”Gleby”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis