MMA PLUFCTo najlepsza akcja minionej gali UFC! Max Holloway rozmawia z komentatorami i unika ciosów! [WIDEO]

To najlepsza akcja minionej gali UFC! Max Holloway rozmawia z komentatorami i unika ciosów! [WIDEO]

To najprawdopodobniej najlepsza akcja minionej gali UFC on ACB 1. W piątej rundzie walki wieczoru między Maxem Holloway’em, a Calvinem Kattarem, Hawajczyk popisał się świetną akcją, która na zawsze zapisze się w historii UFC i pozostanie w pamięci nie tylko “hardkorowych fanów MMA”.

Chodzi o akcję, w której Max Holloway rozmawia, a właściwie wykrzykuje do komentatorów UFC słowa o byciu najlepszym pięściarzem w UFC, by bez patrzenia zadać cios rywalowi i uniknąć jego kombinacji.

To najlepsza akcja minionej gali UFC! Max Holloway rozmawia z komentatorami i unika ciosów!

Sytuacja ta dotyczyła ostatniej, piątej rundy walki wieczoru. Obaj zawodnicy mimo ogromnego zmęczenia, nadal dawali show widzom. Ale Max Holloway po prostu przeszedł samego siebie.

Sami zresztą zobaczcie:

Oczywiście Max Holloway absolutnie zdominował Calvina Kattara i wygrał tę walkę jednogłośną decyzją sędziów, ale UFC nie zapomniało też o przegranym. Obaj zawodnicy otrzymali od UFC bonusy pieniężne tytułem “walki wieczoru” całej imprezy.

Zresztą, absolutnie zasłużenie. Pierwszy main event UFC w roku 2021, a już jest poważny kandydat – w osobie Maxa Hollowaya – do “najlepszego występu w całym 2021 roku”.

Zobacz także:

UFC 257: Zobaczcie zmianę McGregora i Poiriera od ich pierwszej walki!

Porównanie! Mamy zdjęcie Conora McGregora (22-4) i Dustina Poiriera (26-6) z 2014 roku oraz obecnie. Trzeba przyznać, że nawet patrząc na sylwetkę możemy zauważyć dużą zmianę.

Tak trenuje mistrz muay-thai! Widzieliście?

To robi wrażenie. Mowa o Banchamku, który ma za sobą ponad 300 walk. Zobaczcie jak trenuje mistrz muay-thai.

FAME MMA: Bliźniacy zgłaszają gotowość! Będzie walka 2 vs 1?

Bracia Tyburscy są gotowi na taki fight. Mowa o zestawieniu dwóch na jednego.