MMA PLNajnowszeDon KasjoFAME MMA: Bliźniacy zgłaszają gotowość! Będzie walka bracia Tyburscy kontra Don Kasjo?

FAME MMA: Bliźniacy zgłaszają gotowość! Będzie walka bracia Tyburscy kontra Don Kasjo?

Kasjusz Życiński nie tak dawno w mocnych słowach wypowiedział się o braciach Tyburskich. Popularny ”Don Kasjo” zapewnia, że mógłby walczyć z nimi dwoma. Jest już odpowiedź!

Kasjo

Pojawia się jednak pewien problem. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” swoje następne pojedynki zamierza toczyć tylko w formule bokserskiej. Kasjusz do klatki freakowej organizacji ma wrócić jeszcze przed wakacjami.

Będzie to pierwsza walka, a w stawce pas króla. Przeciwnikiem Kasjusza musi być zawodnik UFC. Kogo obstawiacie?

Bracia Tyburscy gotowi na taką walkę!

Kasjusz Życiński gwarantuje, że jeśli FAME MMA dobrze mu zapłaci to może pokonać dwóch bliźniaków podczas jednej walki.

(Śmiech) Przecież on przyjechał do klubu i dostał w piz*ę, ale śmieć. On wie, że już wszyscy mają w niego wyj*bane. Tak grał kozaka, jaki on nie jest. Dostał w piz*ę, w ogóle deklasację dostał. On do mnie mówi o MMA? Jak dostał deklasację. W stójce też dostał deklasację, gdzie miał kopy i szedł do przodu, a ja go cały czas niszczyłem… No zwykły śmieć dla mnie. Ja mogę ich dwóch wziąć jak mi dobrze FAME zapłaci, za dwie walki od razu. Naprawdę, mówię wam ich dwóch upi*rdole w jednej walce, mogą się zmieniać. Są takimi leszczami, że szok.  

Piotr Tyburski w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że wraz z bratem są gotowi na takie starcie. Bliźniak podkreśla, że Don Kasjo potrafi tylko gadać!

Ja w ogóle się tym człowiekiem nie interesuje, ja mam go głęboko w dupie. On dla mnie nie istnieje. Najman to jest Najman, on nie jest szkodliwy – jest chyba najbardziej popularnym celebrytą w Polsce na ten moment (śmiech). A tym drugim się nie interesuje choć widziałem ostatnio – powiedział, że by wziął nas dwóch, więc zapraszam Kasjusz. W jednej walce? Nie ma problemu, bierzemy to! Masz teraz naszą zgodę. Mam nadzieje, że będziesz miał okazję posłuchać tego. Będziesz miał jaja i wyjdziesz do tej walki. Zróbmy to ziomuś. Najgorsze jest to, że on tylko gada. Ma dużo do powiedzenia, a tak obsrany chodzi. My trenujemy MMA, walczymy w FAME MMA. Poza tym MMA jest dużo bardziej wymagające, dużo masz płaszczyzn, to musisz połączyć. A on się ogranicza do jednego i idzie na łatwiznę.

Zobacz także:

Najman o swojej pożegnalnej walce! Czy będzie to naprawdę ostatnia?

Marcin Najman gwarantuje, że to jest jego ostatnia walka. Częstochowianin podkreśla, że nie jest łatwo zejść z oktagonu i zakończyć

Oleksiejczuk wraca! Widzieliście szczegóły?

Michał Oleksiejczuk wraca do UFC. Poznaliśmy szczegóły, sami zobaczcie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis