MMA PLNajnowszeboks tajskiTak trenuje mistrz muay-thai! Banchamek wspina się po stalowych konstrukcjach! [WIDEO]

Tak trenuje mistrz muay-thai! Banchamek wspina się po stalowych konstrukcjach! [WIDEO]

Buakaw Banchamek to bez wątpienia przykład ciężkiej pracy. 38-latek od lat pozostaje w świetnej formie, a jego zawodowy rekord w boksie tajskim może zaszokować. Taj stoczył 273 walki – w tym 238 zwycięstw (71 nokautów), 24 porażki i 12 remisów.

Banchamek
Foto: Banchamek facebook

To nie będzie pierwsze wideo z morderczych treningów Buakawa. Parę lat temu w sieci pojawiło się nagranie, gdy kopnięciami powalił bananowca. Przypomina się trening Kurta Sloane’a u Xiana w filmie ”Kickboxer 1”.

Banchamek pozostaje w świetnej formie!

Buakawa Banchamek (238-24-12) jeszcze takiej sytuacji w swojej karierze nie miał. Z powodu panującego koronawirusa w 2020 roku nie stoczył żadnego pojedynku. Banchamek pozostaje jednak w świetnej formie. Zobaczcie następne wideo z jego treningów. Tym razem Banchamek wspina się po stalowych konstrukcjach.

Buakaw Banchamek i Saenchai to bez wątpienia największe ikony tajskiego boksu! 38-latek na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć. Wielki i jakże silny Banchamek jest chociażby dwukrotnym mistrzem K-1 MAX, trzykrotnym mistrzem w tajskim boksie czy mistrzem świata w shoot boxingu.

Reprezentant Tajlandii może popisać się kapitalnym rekordem w tajskim boksie. Buakawa bilans to 238 zwycięstw (w tym 71 nokautów), 24 porażki i 12 remisów. Banchamek aktualnie ma passę siedmiu zwycięstw z rzędu. W 2019 roku odnotował trzy starcia, w tym dwa zakończył przed czasem. Buakaw walczył na całym świecie – Stany Zjednoczone, Francja, Japonia, Białoruś, Czechy czy chociażby Anglia.

Zobacz także:

DJ Decks vs Martyn Ford? To możliwe!

To może się wydarzyć! DJ Decks pojawił się w biurze KSW

Skibiński wolnym agentem! Gdzie trafi?

Utalentowany Daniel Skibiński nie jest już związany z żadną organizacją. Skibiński ma nadzieje, że będzie podążał śladami Mateusza Gamrota

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis