MMA PLDon KasjoTo już pewne! FAME MMA spełnia warunek Don Kasjo!

To już pewne! FAME MMA spełnia warunek Don Kasjo!

Kasjusz Życiński deklarował, że w następnym pojedynku musi zmierzyć się z zawodnikiem UFC, bo w przeciwnej sytuacji starcie z Marcinem Najmanem było jego ostatnim w FAME MMA. Freakowa organizacja spełni warunki popularnego ”Don Kasjo”!

Do ostatniej walki Kasjusza Życińskiego doszło dwudziestego pierwszego listopada na FAME MMA 8. Było to zestawienie zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach. Nie tego kibice oczekiwali.. ”El Testosteron” obalił, wyprowadzał ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. Musiało zakończyć się to dyskwalifikacją już w pierwszej rundzie.

FAME MMA spełni warunek Don Kasjo!

Kasjusz Życiński za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. ”Don Kasjo” zdradził, że FAME MMA spełniło warunek. Jego następnym przeciwnikiem będzie zawodnik UFC. Ponadto Kasjusz deklaruje, że już w tym momencie są pomysły na jego następne pojedynki.

Plany są duże, na dużo walk. Już niedługo się zobaczymy. Oczekujecie (…) No co wam mogę zdradzić, że na pewno z gościem z UFC.

Niewykluczone, że zawodnik z Iławy ten pojedynek stoczy na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Gala odbędzie się siedemnastego kwietnia.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek