MMA PLFAME MMAZnany prankster gotowy na walkę w FAME MMA!

Znany prankster gotowy na walkę w FAME MMA!

Czy to będzie kolejny nabytek freakowej organizacji? Jak się okazuje Lukas TV wyraża chęć dołączenia w szeregi poznańskiej federacji. Czy włodarze będą nim zainteresowani?

Fame MMA rozwija się w bardzo szybkim tempie. Już niedługo odbędzie się 9, a w kwietniu 10, jubileuszowa gala. Organizatorzy za każdym razem starają się pozyskać nowe postaci, które mogłyby zainteresować kibiców. Ostatnio, chęć walki wyraził znany prankster, Lukas TV. Twórca internetowy otrzymał następujące pytanie:

Co byś zrobił, gdybyś dostał propozycję od Fame? Co sądzisz o organizacji?

A oto odpowiedź Lukasa?

Fajna by to mogła być przygoda, zawalczyć tak i to przy publiczności. Dużo się zmieniło na lepsze i coraz ciekawiej to wygląda, zobaczymy jak pójdzie dalej.

Jest więc możliwe, że już niedługo zobaczymy kolejnego YouTubera w oktagonie Fame MMA.

Najbliższe gale Fame MMA

Fame MMA 9 odbędzie się już 6 marca. Już na kwiecień jest z kolei planowana 10, jubileuszowa edycja. Z tej okazji właściciele federacji z pewnością przygotują coś specjalnego. Wojciech Gola, w rozmowie na kanale “Wip life” zasugerował, że 10 edycja może być jedną z najciekawszych w historii organizacji.

Staramy się tak ją rozwijać, brać takie nazwiska, które zobaczymy. No już dziewiątka jest mocna, a dziesiątka naprawdę. Kurde jest fajnie, mocne postacie.     

Nie mniej interesująco zapowiada się gala Fame MMA 9. W walce wieczoru zmierzą się Popek z Kizo. W co-main evencie, Kacper Blonsky podejmie debiutującego Sylwestra Wardęgą. W innej walce, Marcin Malczyński będzie bronił pasa mistrzowskiego w walce z Kubańczykiem.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo”

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Jotko wraca do klatki! Widzieliście kto będzie przeciwnikiem?

Krzysztof Jotko wreszcie wraca do oktagonu UFC! Polak występujący w wadze średniej największej organizacji MMA na świecie już niedługo po raz kolejny zaprezentuje kibicom swoje umiejętności.

FEN ściągnie gwiazdę FAME MMA? Wiecie o kogo chodzi?

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.