MMA PLNajnowszeFAME MMAMarcoń miał walczyć z Kaczorem BRS. Wiemy, dlaczego nie doszło do walki!

Marcoń miał walczyć z Kaczorem BRS. Wiemy, dlaczego nie doszło do walki!

Niedawno organizacja FAME ogłosiła kolejne zestawienie karty walk FAME 21. Mowa o pojedynku “Hejtera” oraz “Kaczora BRS” na gołe pięści. Co ciekawe Natan Marcoń podzielił się dość interesującą kwestią w związku z owym pojedynkiem. O czym się dowiedzieliśmy?

Karta walk FAME 21 nie jest porywająca. Zdecydowana większość fanów wskazuje karty walk z poprzednich edycji za o wiele lepsze. Nawet main event, w którym weźmie udział popularny “Bandura” wraz z legendarnym Tomaszem Adamkiem – nie budzi aż tak wielu emocji.

Pojedynek “Don Kasjo” vs. Alan Kwieciński czy dość medialne starcie “Takefuna” z Robertem Pasutem to nie jest coś, co cieszy się, nie wiadomo jak wielkim, zainteresowaniem. Jedną z osób, która przyciąga ową atencję publiki jest z pewnością Natan Marcoń. “Bóg Estetyki” nie cieszy się zbyt dużym poklaskiem publiczności, natomiast jest kontrowersyjne oraz szalone zachowanie działa na ludzi niczym płachta na byka.

Ostatni pojedynek Natan stoczył podczas poprzedniej gali FAME. Rzecz jasna chodzi o jego walkę z Piotrem Szeligą, którą przegrał. Nadmienię, że wówczas Natan miał do dyspozycji dwie ręce, podczas gdy “Szeli” zaledwie jedną.

Natan Marcoń chciał walki!

Natan ostatnio opublikował wpis w serwisie “X”, z którego wynika, że pierwotnie miało dojść do jego szermierki na pięści z “Kaczorem BRS”. Co ciekawe, nie miało mieć to mieć ani w FAME, ani w PRIME lecz w CLOUT MMA. “Szatan” wyraził swoje zdziwienie względem ogłoszenia walki wspomnianego rapera na FAME i to w walce na gołe pięści:

Dziwi mnie fakt że miałem bić się z kaczorem w Clout, ale Prime nie pozwoliło mi na małe rękawice i mieliśmy w bić się w ogromnych…, a tu nagle ląduje on z Hejterem na gołe pięści.

Jest to dość intrygująca sytuacja. Prawdopodobny konflikt między organizacjami? Czy może jednak cień szansy jest na to, że była kwestia zamaskowanego lęku Macieja Kaczmara przed rywalizacją z Marconiem? Niedługo zapewne poznamy odpowiedź na to pytanie, jednakże na dzień dzisiejszy pozostaje mam czekać na najbliższą walkę Maćka. Odbędzie się ona już 18-stego maja w Gliwicach. Przypomnę jeszcze tylko, że “Kaczor” jest do organizacji FAME jedynie wypożyczony z Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis