MMA PLMarcin NajmanZnamy datę MMA VIP 2! Zaskakujący transfer Marcina Najmana!

Znamy datę MMA VIP 2! Zaskakujący transfer Marcina Najmana!

Znamy datę gali MMA VIP 2! W sieci pojawiło się wideo informujące o kolejnej edycji gali organizowanej przez Marcina Najmana. Na dodatek poznaliśmy zaskakujący transfer do MMA VIP!

Znamy datę MMA VIP 2! Zaskakujący transfer Marcina Najmana!

Gala MMA VIP 2 odbędzie się już w czerwcu tego roku. Informację o dacie imprezy przekazał nowy zawodnik MMA VIP – Nikodem Zatowka, który szerszej publiczności sportów walki znany jest jako… menadżer “Bestii” Piechowiaka:

“Chciałem wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na galę MMA VIP 2, która odbędzie się już w czerwcu. Gala ta organizowana jest oczywiście przez Marcina “El Testosterona” Najmana. A w czerwcu, na tej gali będziecie mieli okazję zobaczyć moją skromną osobę. Przygotuję się do tej walki najlepiej jak tylko będę potrafił. Mam nadzieję, że mój przeciwnik też się tak przygotuje. A tego kto będzie moim przeciwnikiem, dowiecie się już wkrótce.”

Poniżej przypominamy sytuację, w której to Nikodem Zatowka wraz z “Bestia Team” przejął klatkę FAME MMA, a Piotr Piechowiak wyzwał Marcina Najman do walki zaraz po zwycięstwie “El Testosterona” nad Bonusem BGC:

Zobacz także:

FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! “Oferty były bardzo wysokie!”

Organizacja FEN chce ściągnąć gwiazdę FAME MMA! Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi samego zawodnika, którego większość kibiców w Polsce kojarzy z występów dla poznańskiej organizacji.

Kontuzja przed KSW 59! Czołowy zawodnik wagi średniej wypada z rozpiski wydarzenia!

Kontuzja przed nadchodzącą galą KSW 59! W rozpiski tego wydarzenia wypadł jeden z czołowych zawodników wagi średniej w Polsce. Jego udział na KSW 59 nie był jeszcze potwierdzony przez organizatorów.