MMA PLNajnowszeFAME MMAPierwsza w historii freak fightów walka na gołe pięści. Kaczor BRS vs. Hejter na FAME 21!

Pierwsza w historii freak fightów walka na gołe pięści. Kaczor BRS vs. Hejter na FAME 21!

Kolejna walka została dodana do rozpiski FAME 21: Pretendent.

Kaczor BRS vs Hejter
Foto: FAME MMA

Fame MMA odpaliło prawdziwą bombę na zakończenie dnia! Kaczor BRS zmienił federację (został wypożyczony) i już 18 maja zawalczy na FAME 21: Pretendent. Ogłoszono również, kto będzie przeciwnikiem rapera.

Maciej Kaczmar zrobił furorę w Prime Show MMA. Widzowie dosłownie oszaleli na jego punkcie. Kaczor BRS podczas programów robił, co chciał. Nikogo nie udawał. Mówiąc wprost, był sobą.

Na dodatek świetnie poradził sobie w klatce, demolując Jasia Kapelę. Jak widać, czasem wystarczy pokazać swoje prawdziwe oblicze, aby zyskać sympatię widzów.

Kaczor BRS vs. Hejter na FAME 21!

We wtorek organizacja Fame MMA ogłosiła, że Kaczor BRS zmierzy się z Mariuszem „Hejterem” Słońskim. Pojedynek, który uświetni FAME 21, odbędzie się na specjalnych zasadach.

ZOBACZ TAKŻE: „Nie podawaj mi ręki!” – Oświeciński spiął się z ochroniarzem FAME

Panowie do klatki wyjdą bez rękawic! Na FAME 21: Pretendent pierwsza w historii freak fightów walka na gołe pięści stanie się faktem. To trzeba zobaczyć!

Gala FAME 21: Pretendent już 18 maja w Gliwicach. W walce wieczoru Tomasz Adamek stanie w bitewne tany z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis