MMA PLNajnowszeZapasyTo jest przykład dla młodzieży! Medalista olimpijski w zapasach pokazuje jak pomaga Mamie! [WIDEO]

To jest przykład dla młodzieży! Medalista olimpijski w zapasach pokazuje jak pomaga Mamie! [WIDEO]

Tadeusz Michalik to bez wątpienia dobry przykład dla młodego społeczeństwa, ale nie tylko! Medalista olimpijski w zapasach udostępnił na tik toku materiał, w którym pomaga Mamie przy ogródku.

Michalik

32-latek to przede wszystkim brązowy medalista olimpijski z Tokio oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy z 2016 roku.

Przypomnijmy, że zapaśnik pochodzący z Jasieńca był już pytany w ”Jurasówce” o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki. Zobaczcie co wtedy powiedział Michalik:

Lubię oglądać MMA i zawsze śledzę to, jak walczą. Oglądam i lubię to, ale ja robię zapasy i nie widzę siebie w MMA. Nie wyobrażam sobie, żebym wszedł do klatki. Nie to, że się boję czy coś, ale jakoś nie mógłbym przełamać tej bariery po prostu

Piękny nagranie!

To jest przykład dla młodzieży, ale nie tylko! Sportowiec z krwi i kości – Tadeusz Michalik na tik toku pokazał jak pomaga Mamie w ogrodzie.

Przed zawodami najlepiej łapać świeżości, a najlepiej na wsi  Z Mamą przy ogródku  Pozdrawiam – napisał Tadeusz.

Na nagranie postanowił zareagować chociażby Łukasz Zaborowski.

Tego typu postawy Sportowców powinny być teraz udostępniane i promowane. Szczególnie przez dziennikarzy gorszy czy lepszych ale mających zasięgi u młodych ludzi. Ta są rzeczy ważne a nie wypożyczenia auta na godzinę w Dubaju.

Zobacz także:

Świetna wiadomość dla fanów KSW! Serial dokumentalny o Michale Materli już niedługo na Viaplay! Widzieliście?

Michał Materla jest legendą mieszanych sztuk walki. Z 21 zwycięstwami w KSW jest rekordzistą tej organizacji i prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Starcia z udziałem ‘Wojownika ze Szczecina’ to gwarancja wielkiego widowiska i dużych emocji. Pomimo ogromnych sukcesów, Michał Materla wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wciąż walczy do końca i pokazuje niesamowity charakter, czym zapracował sobie na przydomek „

Zapowiada się konkretnie! Paweł Hadaś zawalczy na gali Silesian MMA 10?

Paweł Hadaś (7-2) swój następny pojedynek stoczy w organizacji Silesian MMA? Tego nie możemy wykluczyć. Tym bardziej po poście zawodnika w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis