MMA PLNajnowszeMMAKontrowersyjna wypowiedź legendy! Utytułowany zapaśnik nie uważa MMA za sport!

Kontrowersyjna wypowiedź legendy! Utytułowany zapaśnik nie uważa MMA za sport!

To jest mocno kontrowersyjna wypowiedź. Słowa legendarnego zapaśnika Aleksandra Karelina spowodowały lawinę komentarzy i tak zwaną burzę w mediach społecznościowych. Rosjanin nie uważa mieszane sztuki walki za sport!

Karelin

Reprezentant Rosji ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Karelin to trzykrotny mistrz olimpijski, 9-krotny mistrz świata, 12-krotny mistrz Europy oraz 13-krotny mistrz Rosji.

Warto zaznaczyć, że Aleksandr po zakończeniu kariery zapaśniczej postanowił stoczyć jeden pojedynek w MMA. Miało to miejsce na gali Rings – Final Capture w 1999 roku. “The Experiment” po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Japonii – Akirę Maeda.

Sami zobaczcie:

Karelin: To tak jak zmieszać wódkę z piwem!

Na kanale Oksany Krawcowej pojawiła się rozmowa z utytułowanym zapaśnikiem Aleksandrem Karelinem. 55-latek wyznał, że jego zdaniem MMA nie jest sportem. 

Czego mieszane sztuki walki mogą nauczyć młode pokolenie? To tak jak zmieszać wódkę z piwem. Konsekwencje są słabo przewidywalne. Nie dobierzesz dobrze proporcji i już czujesz się źle. Faktem jest, że to nie jest sport, jestem o tym przekonany. To, że jest to system rywalizacji, jest dla mnie oczywiste.

Zobacz także:

Nie żyje 33-letni zawodnik MMA! Powodem… zatruty arbuz! Widzieliście?

Mamy przykre informacje! Nie żyje zaledwie 33-letni zawodnik MMA – Aleksander Pisariew. Rosjanin został znaleziony martwy w swoim moskiewskim domu 30 października. Powód? Najprawdopodobniej zatruty arbuz. Aktualnie żona zawodnika MMA przebywa w szpitalu.

Peja bardzo ostro o organizacjach freakowych: Gardzę tym, szczerze! Co wy na to?

Raper Peja bardzo ostro wypowiedział się o organizacjach freakowych i o ich pomyśle na promocję sportów walki i spieniężenie konfliktów. Peja przyznaje wprost, że gardzi tego typu rozrywką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis