MMA PLNajnowszeZapasySzokujące słowa mistrza olimpijskiego! Został wysłany na front: Pokażę kilka zapaśniczych chwytów!

Szokujące słowa mistrza olimpijskiego! Został wysłany na front: Pokażę kilka zapaśniczych chwytów!

Jak się okazuje utytułowany zapaśnik Artur Tajmazow został wysłany na wojnę w Ukrainie. 43-latek na swoim koncie posiada mnóstwo sukcesów. Zapaśnik zapewnia, że stanie do walki.

Tajmazow

Artur, to osetyjski zapaśnik w stylu wolnym. Jest chociażby trzykrotnym mistrzem olimpijskim czy dwukrotnym mistrzem świata. 43-latek reprezentował Uzbekistan. Swój największy sukces odnotował, gdy sięgał po złoty medal igrzysk olimpijskich w Atenach, Pekinie i w Londynie. 

Warto zaznaczyć, że w 2017 roku został pozbawiony złotych medali (z Pekinu i Londynu). Powód? Stwierdzenie użycia niedozwolonych substancji.

Po zakończeniu kariery postanowił pójść w politykę. Ponadto został Rosjaninem. W 2016 roku został wybrany do rosyjskiej Dumy z ramienia partii “Zjednoczona Rosja”.

Tajmazow zabiera głos!

Utytułowany sportowiec Artur Tajmazow został wysłany na front. 43-latek zapewnił, że zamierza walczyć. Ponadto postanowił nawiązać do swoich medali, którego zostały mu odebrane.

Nie mogę zdradzić szczegółów, ale z całą moją grupą będziemy walczyć. Skoro odebrano mi medale, na które zasłużyłem, teraz pokażę kilka zapaśniczych chwytów.

Zobacz także:

Gwiazda FAME MMA zdradza ile wydał pieniędzy na przygotowania do walki! To duża kwota!  Widzieliście?

Mateusz Trąbka bohater sobotniego main eventu FAME MMA 16 wyjawił ile wydał pieniędzy na przygotowania do starcia w debiucie. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę duża kwota. ”Tromba” w Gliwicach skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Marcinem Dubielem.

“Sequento” na HIGH League 5! Gwiazda Warsaw Shore i TikToka zadebiutuje w MMA! Co wy na to?

Znakiem firmowym “Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Możemy być pewni, że podczas konferencji i programów z jego udziałem tanecznych momentów nie zabraknie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis