MMA PLNajnowszeSilesian MMAZapowiada się konkretnie! Paweł Hadaś zawalczy na gali Silesian MMA 10?

Zapowiada się konkretnie! Paweł Hadaś zawalczy na gali Silesian MMA 10?

Paweł Hadaś (7-2) swój następny pojedynek stoczy w organizacji Silesian MMA? Tego nie możemy wykluczyć. Tym bardziej po poście zawodnika w mediach społecznościowych.

Hadaś

Najbliższa jubileuszowa 10-edycja odbędzie się dziesiątego czerwca w Będzinie. Wczoraj organizacja odsłania kolejne karty. W co-main evencie zobaczymy Krystiana Blezienia. Reprezentant Legion Team Tarnów zmierzy się z Eduardem Demenko.

🔥WALKA CO-MAIN EVENT 🔥

🏆Waga : 70kg

W jednym narożniku “Weteran” Naszej Federacji Krystian Blezień reprezentant Legion Team Tarnów ponownie stanie w oktagonie tym razem w obronie Pasa #Silesianmma🏆

Po drugiej stronie wszechstronny zawodnik Equard Demenko reprezentujący MMATADORES KCE⚡

Przy takim zestawieniu mamy pewność, że Oktagon zapłonie ,a to będzie prawdziwe widowisko dla fanów “krwawych” pojedynków 💥

Kto z tego pojedynku wyjdzie z podniesiona ręką ⁉️

🔥WALKA CO-MAIN EVENT 🔥🏆Waga : 70kgW jednym narożniku "Weteran" Naszej Federacji Krystian Blezień reprezentant Legion…

Posted by Silesianmma on Tuesday, May 2, 2023

Hadaś wystąpi w Będzinie?

Paweł Hadaś w mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie i oznaczył organizację Silesian MMA. Niewykluczone, że 37-latek wystąpi na najbliższej edycji.

Powoli coś tam się robi 😎 chyba czas najwyższy zgłosić gotowość do walki 👊🏻😎

FightExclusiveNightExtreme HobbyMedicanna“UMAMI SUSHI”take awayJarex-WrestlingHuta Mocy – Odżywki&Suplementy dietyAlibi Studio – trening personalny i przygotowanie motoryczneGB Spartan ChorzówSkinfadebarbershopSilesianmma

Powoli coś tam się robi 😎 chyba czas najwyższy zgłosić gotowość do walki 👊🏻😎 FightExclusiveNight Extreme Hobby…

Posted by Paweł Hadaś on Wednesday, May 3, 2023

Hadaś wrócił do zawodowych startów w marcu poprzedniego roku. Paweł wystąpił na Fight Exclusive Night 39 w Ząbkach, gdzie musiał uznać wyższość Marcina Wójcika.

Zobacz także:

The War 5 PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

The War 5 PPV. Już w najbliższy piątek 5 maja odbędzie się już piąta edycja gali The War. Organizacja Denisa Załęckiego przygotowała ciekawe zestawienia, aby przypadły do gustu kibicom sportów walki. Nie zabraknie turnieju oraz szalonego starcia 3 vs 3.

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Piotr “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki! Kulturysta, który przebojem wdarł się do świata freaków rozrywając koszulkę przed Marcinem Najmanem, pozostaje nieaktywny od listopada 2021 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis