MMA PLMarcin NajmanTrzecia część konfrontacji Najman vs Muran! Takich dymów w internecie jeszcze nie było! [WIDEO]

Trzecia część konfrontacji Najman vs Muran! Takich dymów w internecie jeszcze nie było! [WIDEO]

Wczoraj Marcin Najman nie wytrzymał i postanowił opuścić konfrontacje z Jackiem Murańskim. Tym razem było jednak inaczej! Spełniamy oczekiwania widzów i przygotowaliśmy trzecią część.

Najman

Debiut ”Murana” zobaczymy walce wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Murański zostaje wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch. Już niebawem poznamy ostatecznego przeciwnika. Gala odbędzie się dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice.

Dymy się nie kończą! 

Zestawienie, przy którym jest prawdziwy konflikt. Postanowiliśmy nagrać trzecią część konfrontacji. Było obszernie i ciekawie – ponownie nie brakowało mocnych słów. Czy w końcu wszystko zakończy się pojedynkiem w klatce? Obaj przekonują, że to tylko kwestia czasu.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Awantura podczas drugiej konfrontacji Murański-Najman! [WIDEO] Widzieliście dymy?

Dziś miała miejsce druga konfrontacja pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Nie brakowało mocnych słów i deklaracji. Czy wszystko w końcu zakończy się pojedynkiem w klatce? Wydaje się, że nie będzie to miało miejsca na gali Elite Fighters 2.

Murański na sparingach w Arrachionie Olsztyn: Cenne wskazówki od Mameda! Zaskoczeni?

Mateusz Murański jeden z najpopularniejszych aktualnie zawodników spośród zawodników freakowych. Budzący kontrowersje i popularyzujący środowisko. Murański to gość, który przebojem się wdarł w uniwersum walk freakowych. Razem ze swoim tatą podbili freakowe środowisko. W tym roku robili ogromne liczby i zasięgi pod materiałami. Nie można im odmówić, że to barwne postacie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis