MMA PLFAME MMATede w FAME MMA? Dostał propozycję od pretendenta do mistrzostwa!

Tede w FAME MMA? Dostał propozycję od pretendenta do mistrzostwa!

Foto: Facebook/ Tede Official

Tede w FAME MMA? Polski raper, który wzbudza sporo kontrowersji na scenie hip hopowej został wyzwany przez pretendenta do mistrzostwa FAME MMA!

Chodzi o postać Kubańczyka, który na następnej gali FAME MMA 9 zmierzy się w walce o mistrzowski pas z Marcinem Malczyńskim. Jakub Flas, bo bo tak nazywa się Kubańczyk dał propozycję walki Jackowi Granieckiemu.

Tede w FAME MMA? Dostał propozycję od pretendenta do mistrzostwa!

Konflikt powstał po tym, jak Tede wyśmiał przeróbkę otworu Lady Pank, którą opublikował Kubańczyk:

Jakub Flas odpowiedział Tedemu w Instastories, gdzie zaprosił go do walki w klatce FAME MMA:

“Widziałem, że Tede coś śmieszkował na Instagramie o odświeżonej wersji „Lady Pank”. Załączę Wam screena. Panie Jacku, nie „Lady Punk”, tylko Lady Pank – taka polska kapela […] Śmieszy mnie ignorancja tych raperów. Prekursorzy rapu jak ten wyżej nawijali, że muzyka dzieli, a nie łączy. Już z 8 lat temu pamiętam jak całymi dniami remixowaliśmy kawałki wielu raperów, w tym Tedego na gitarze, które kojarzycie z mojego kanału YouTube. Te słowa mnie nie bolą, takie zachowanie pokazuje na jakim poziomie iloraz inteligencji ma Pan Jacek.

A tak serio gruby, a nie już chyba chudy, jak się zasięgi kończą, to dawaj na Fame MMA, cię przerobię na dżem malinowy w klatce.”

Zobacz także:

FAME MMA: Mocna walka na przyszłej gali! Malczyński będzie bronił pasa!

Podczas FAME MMA 8 w Łodzi poznaliśmy ciekawe zestawienie, do którego dojdzie na przyszłej gali. Marcin Malczyński stanie do obrony pasa, a zmierzy się z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.