MMA PLFAME MMAFAME MMA: Mocna walka na przyszłej gali! Malczyński będzie bronił pasa!

FAME MMA: Mocna walka na przyszłej gali! Malczyński będzie bronił pasa!

Podczas FAME MMA 8 w Łodzi poznaliśmy ciekawe zestawienie, do którego dojdzie na przyszłej gali. Marcin Malczyński stanie do obrony pasa, a zmierzy się z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Co ciekawe jeszcze w piątek Paweł Tyburski w mocnych słowach domagał się walki z Marcinem Malczyńskim. Po wyniku sobotniej walki wydaje się, że bliźniak będzie musiał jeszcze sporo poczekać na swoją szansę.

Tyburski przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Gabrielem Al-Sulwi. To był świetny debiut ”Araba”, który dał lekcje parteru swojemu przeciwnikowi. Popularny raper nie zamierzał ryzykować i zdobywał obalenia. W parterze dominował i nie dawał nawet chwili Tyburskiemu na odpoczynek.

To będzie mocna walka!

Nie znamy daty następnej gali FAME MMA, ale poznaliśmy pierwsze zestawienie. Marcin Malczyński wraca do klatki. Mistrz organizacji zmierzy się z ”Kubańczykiem”. Już w tym momencie wielu kibiców może zastanawiać się kto będzie faworytem bukmacherów, a nie jest to proste do przewidzenia.

Poodpieczny Grzegorza Szulakowskiego o tytuł zawalczył już w debiucie. Doszło do niego w październiku poprzedniego roku w Ergo Arenie. Nie była to łatwa przeprawa! Malczyński jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marka ”AdBustera” Hoffmanna. Dużo osób wspomina o parterze Malczyńskiego – czy zobaczymy coś więcej w jego wykonaniu na przyszłej gali FAME MMA?

Tak więc to już oficjalne, wracam do klatki na kolejnej gali! Nawet nie wiecie jak bardzo nie mogę się doczekać!

25-latek ma za sobą dwie walki w FAME MMA i w obu była pełna dominacja. Do ostatniej starcia doszło w marcu tego roku, gdy miał do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem ”L-Pro” Łapotem.

Łapot na początku ruszył do przodu i wydawało się, że mocnym ciosem trafił rywala. Jakub szybko zdobył obalenie. Równie błyskawicznie i łatwo wszedł na dosiad. Tym samym mieliśmy bliźniaczą sytuację jak na ich ”solówce”. Flas był z góry i szturmowo atakował – przy tym próbował zaskoczyć duszeniem. Po następnych ciosach sędzia był zmuszony przerwać walkę. 

Zobacz także:

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Kara będzie duża?

To już pewne organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana. Chodzi oczywiście o walkę, do której doszło w sobotę

Najman odpowiada na słowa Bońka i Borka! Takiej odpowiedzi się spodziewaliście?

Po sobotniej walce spadła ogromna krytyka w kierunku Marcina Najmana. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na słowa Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka