MMA PLArek TańculaTańcula o walce na FAME MMA 9: Rywal miał podpisany kontrakt, ale postanowił zrezygnować…

Tańcula o walce na FAME MMA 9: Rywal miał podpisany kontrakt, ale postanowił zrezygnować…

Foto: FAME MMA

Arkadiusz Tańcula poinformował, że jego start na gali FAME MMA 9 jest zagrożony. Powód? ”Aroy” zdradził, że jego przeciwnik postanowił zrezygnować z pojedynku, który był planowany na szóstego marca.

Przypomnijmy, że byłoby to wyjaśnienie konfliktu z Mateuszem Murańskim. Obaj znani są z serialu ”Lombard. Życie pod zastaw”. Mateusz zapewniał, że poróżniło ich parę tematów, padły mocne słowa, więc jest to odpowiedni moment, aby wszystko wyjaśnić w klatce.

Arkadiusz Tańcula: Mogłem się tego spodziewać!

Arkadiusz Tańcula może być zirytowany całą sytuacją… ”Aroy” w mediach społecznościowych zdradził, że jego start na gali FAME MMA 9 nie jest pewny. Rywal postanowił zrezygnować mimo, że miał podpisany kontrakt.

Niestety wszystko wskazuje na to, że nie zawalczę na kolejnej gali Fame mma 😓 Mój przeciwnik mimo tego, że kontrakty mamy podpisane – zrezygnował z walki. Mogłem się tego spodziewać bo gadać, wyzywać i obrażać może każdy. Ale żeby wyjść do klatki trzeba mieć jaja i charakter. Na ten moment nie ma dla mnie też nikogo rezerwowego więc wypadam z karty i sam staje się rezerwowym 😪 Będę na bieżąco Was informować jeżeli coś się zmieni. Nie przestaje trenować lecz w zaistniałej sytuacji zmniejszam ilość jednostek treningowych. Dziękuje, że jesteście. Dziękuje za każda wiadomość i miłe słowa! Miłego dnia! 

Tańcula pochodzący z Wieliczki będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej. Doszło do niej na siódmej edycji w Łodzi. Tańcula pokazał charakter i do samego końca próbował odpowiadać, lecz było to za mało na świetnie dysponowanego Pawła Tyburskiego. Były piłkarz choćby niskimi kopnięciami zdominował pojedynek.. Walka ostatecznie zakończył się w drugiej rundzie.

Zobacz także:

Akop Szostak coraz bliżej powrotu! Czekacie?

Akop Szostak poinformował o dwóch świetnych propozycjach. Co wybierze? Może to być nawet starcie na gołe pięści!

Narzeczona Szpilki przygotowuje się do walki na FAME MMA? Jest nagranie!

Nie możemy tego wykluczyć. Kamila Wybrańczyk przygotowuje się do walki na FAME MMA? Jej narzeczony Artur Szpilka wstawił nagranie