MMA PLArtur SzpilkaNarzeczona Szpilki przygotowuje się do walki w FAME MMA? Jest nagranie! [WIDEO]

Narzeczona Szpilki przygotowuje się do walki w FAME MMA? Jest nagranie! [WIDEO]

Kamila Wybrańczyk już niedługo zadebiutuje w FAME MMA? Artur Szpilka w mediach społecznościowych wstawił nagranie z treningu swojej narzeczonej!

”Szpila” gwarantuje, że Kamila jest zawzięta i na pewno postawi twarde warunki.

Też to trzeba poruszyć, bo to jest taka ciekawostka. Fiodor Łapin jest takim człowiekiem, że nie przyjdziesz do niego z ulicy i zrobisz z nim trening. Nawet jeśli zapłacisz 1500 złotych, nie ma szans. Ja go namawiałem na ten trening z 3-lata i w końcu zrobił dla niej jeden trening. Tak się cieszyła, to była śmieszna sytuacja. W końcu przyszła o trzeciej w nocy, bo była u trenera (obiadek, coś tam, coś tam) przyszła. Ja spałem, bo miałem trening rano. Kładzie się obok mnie i mówi ”trener zrobi mi tarcze”, a ja się aż obudziłem. Ja tak patrzę na nią, a ona poszła spać. Rano mówię ”jak trener ci zrobi tarcze?”, a ona odpowiedziała, że jej obiecał. No i faktycznie zrobił jej tarczę. Powiem ci – nie wiem czy widziałeś tam urywki.. Kamila powiem ci szczerze ma to coś. Czy będzie nową gwiazdą FAME MMA? Ciężko powiedzieć. Jest zadziorna. Kamila to nie jest osoba, która kiedyś walczyła, więc ona doświadczenia nie ma. Wiesz Tomek, że dzisiaj na tarczy możemy pokazać, ale on się rusza, a w ringu to nie zrobi nawet jednej dziesiątej tego. Jest paraliż, dostajesz cios i co jest grane. Tarcza nie oddaje. Jeszcze raz tłumaczę Kama trenuje ju-jitsu, ale nigdy nie walczyła. Też nie ma co mówić, zapowiadać, deklarować. Jedno mogę powiedzieć. Ma charakter, jest zawzięta, ma zęba, ale nie ma! I muszę  generalnie to powiedzieć – nie ma samodyscypliny takiej jaką mam ja.  Rano piątek, sobota i niedziela. Oczywiście w niedzielę odpoczywam, idę rano do kościoła. Tak jest odkąd pamiętam moje życie i zawsze to był odpoczynek dla ducha i ciała.

Jest nagranie z treningu Kamili Wybrańczyk!

Kamila Wybrańczyk przygotowuje się do debiutu w FAME MMA? Nie możemy tego wykluczyć! Artur Szpilka wstawił nagranie z treningu swojej narzeczonej. Sami zobaczcie w materiale poniżej.

Zacząłem sprzątać w domu 😁🤭 nie chce awantur 😂

Chętnych do starcia z Kamilą nie powinno brakować. W ostatnim czasie wyzwanie rzuciła jej aktorka – Paulina Marciniak.

Kamila Wybrańczyk oglądała z bliska galę FAME MMA 7 w Łodzi. W rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradziła, że jest otwarta na walkę z Martą Linkiewicz (3-1). Kamila ponadto zapewnia, że nie ma większego parcia na pojedynek w FAME MMA, ale jeśli będzie konkretna propozycja to zgłasza gotowość.

Wiesz co konkretnych propozycji i nazwisk nie było, więc czekam cierpliwie. Nie mam takiego parcia żeby tutaj wystąpić, ale jak się zdarzy to dlaczego nie? I tak trenuje i walczę. Jestem mi to obojętne. Wszystkie zawodniczki, które tu są – obydwie Marty, które tutaj walczą jak najbardziej, nie ma problemu. 

Zobacz także:

Okniński junior prezentuje formę! Co nauczył go ojciec Mirek?

Mirosław Okniński może być dumny. Okniński zajął się treningami najmłodszego syna

Jest zwiastun filmu Vegi, a w nim FAME MMA! Widzieliście?

Już jest! Pierwszy zwiastun filmu Patryka Vegi. Popularny reżyser kręcił do niego sceny podczas gali FAME MMA 7