MMA PLArchiwumUFCTakiej wiary w siebie życzymy każdemu! Nick Diaz: W 2023 roku wrócę lepszy niż kiedykolwiek!

Takiej wiary w siebie życzymy każdemu! Nick Diaz: W 2023 roku wrócę lepszy niż kiedykolwiek!

Nick Diaz niegdyś był bardzo popularnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Pyskatego Amerykanina podziwiano jak walczył w Strikeforce i UFC. Dochodził nawet do walk o pasy mistrzowskie. Od 2011 roku pozostaje jednak bez wygranej, ale mimo to zapowiada, że w 2023 roku wróci silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Nick Diaz

Oczywiście słów starszego z braci Diaz nie należy do końca brać na poważnie, ale mimo to znowu on przykuł sobą uwagę mediów. Przy okazji gali UFC 282 w Las Vegas, Diaz zapowiedział swój powrót.

I ma to być powrót z przytupem!

Nick Diaz: W 2023 roku wrócę lepszy niż kiedykolwiek!

39-latek w 2021 roku stoczył swój ostatni pojedynek. Na gali UFC 266 przegrał w trzeciej rundzie z Robbiem Lawlerem. Mimo ostatnich niepowodzeń (Amerykanin nie wygrał czterech ostatnich walk) zapowiada fenomenalną formę na przyszły rok.

Mało tego, Diaz chce zmierzyć się z konkretnym rywalem. Oto, co powiedział w miniony weekend:

“Możecie zobaczyć mnie z powrotem na szczycie w 2023 roku. Wrócę lepszy niż kiedykolwiek. Bęę szybszy niż kiedykolwiek, silniejszy niż kiedykolwiek i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu będę nowym sobą. Ktokolwiek w tym momencie będzie na szczycie, to się z nim zmierzę, choć najbardziej chciałbym Israela Adesanyę, o ile ten odzyska tytuł.”

I co – widzicie Nicka Diaza jak zdobywa pas mistrzowski UFC.

Zobacz także:

High League 5: Kazik Klimat Kartel za kulisami rzucił się na Piotra Szeligę! Jest nagranie! Widzieliście?

Nagrany diss, a teraz spina za kulisami High League 5 w Łodzi. ”Kazik Klimat Kartel”, kiedy tylko zobaczył Piotra Szeligę postanowił ruszyć… Wojciech Ochnicki zaatakował zawodnika FAME MMA. ”Szeli” najprawdopodobniej był bardzo zaskoczony całą sytuacją.

Joanna Jędrzejczyk wróci do startów w MMA? Polka planuje obóz przygotowawczy, który odpowie na to pytanie!

Była mistrzyni wagi słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk teoretycznie przebywa już na sportowej emeryturze, którą ogłosiła po porażce z Weili Zhang na UFC 275 w czerwcu tego roku. Jednak na tej emeryturze nie potrafi się do końca odnaleźć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis