MMA PLMarcin NajmanTak to prawda! Światowa organizacja chce kupić MMA VIP, jest komentarz Najmana!

Tak to prawda! Światowa organizacja chce kupić MMA VIP, jest komentarz Najmana!

Robi się ciekawie! Organizacja MMA VIP swoją ostatnią trzecią edycją wzbudziła bardzo duże zainteresowanie również poza granicami naszego kraju. O gali w Częstochowie pisały wielkie portale z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Rumunii.

Marcin Najman ostatni pojedynek stoczył w walce wieczoru MMA VIP 3. ”El Testosteron” przed własną publicznością zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Najman: Krzysztof Rutkowski również pytał o opcje zakupu!

Jak udało nam się ustalić nie tylko światowa organizacja zaproponowała kupno organizacji MMA VIP. Zrobił to również właściciel Celtic Gladiator i… Krzysztof Rutkowski.

W tej sprawie postanowiliśmy skontaktować z ”El Testosteronem”, który skomentował całą sytuację.

Faktycznie dostaliśmy ofertę kupna organizacji MMA-VIP przez wielką światową organizacje. Ale to nie jedyne propozycje kupna naszej organizacji. Po gali numer 3 między innym szef Celtik Gladiators czy Krzysztof Rutkowski również pytali o opcje zakupu udziałów. Póki co organizacja nie planuje jednak sprzedaży swoich udziałów. Pozostajemy na pokładzie z Darkiem Kosowskim i jest to dobry skład który póki co gwarantuje dobrą rentowność projektu

Zobacz także:

Polak przegrywa z ”kelnerem” w boksie! Komentatorzy zgodnie: Nic nie umie, to nie dla Ciebie dyscyplina! [WIDEO] Widzieliście?

W piątek w Rudzie Śląskiej odbyła się bokserska gala Silesia Boxing Show 2021. W głównych walkach z efektownej strony pokazali się doświadczeni pięściarze – Robert Talarek (25-14-3, 17 KO) i Norbert Dąbrowski (24-9-2, 11 KO) przeciwnicy zaś nie byli poważnym testem… 

OKTAGON Prime 4: Mirosław Okniński przejął mikrofon po walce Roberta Bryczka i wykrzyczał bluzgi [WIDEO] Co wy na to?

Wczoraj w Pardubicach odbyła się gala OKTAGON Prime 4, na której to swoje show ponownie dał trener Mirosław Okniński. Wszystko działo się po walce jego podopiecznego – Roberta Bryczka.