MMA PLOknińskiOKTAGON Prime 4: Mirosław Okniński przejął mikrofon po walce Roberta Bryczka i wykrzyczał bluzgi [WIDEO]

OKTAGON Prime 4: Mirosław Okniński przejął mikrofon po walce Roberta Bryczka i wykrzyczał bluzgi [WIDEO]

Wczoraj w Pardubicach odbyła się gala OKTAGON Prime 4, na której to swoje show ponownie dał trener Mirosław Okniński. Wszystko działo się po walce jego podopiecznego – Roberta Bryczka.

Mirosław Okniński

Bryczek rywalizował z Czechem – Zdenkiem Polivką. Polak to starcie przegrał decyzją sędziów i zanotował drugą porażkę w OKTAGONIE z rzędu.

OKTAGON Prime 4: Mirosław Okniński przejął mikrofon po walce Roberta Bryczka i wykrzyczał bluzgi [WIDEO]

Jednak jaja zaczęły się po ogłoszeniu werdyktu sędziów punktowych. Robert Bryczek udzielał wywiadu, który przerwał Mirosław Okniński.

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów zachował się podobnie jak niegdyś w KSW James Thomspon, tylko, że on zrobił to po polsku.

Wykrzyczał, że werdykt jest pierdolonym gównem, potem krzyknął “Łaaaa!”, a na końcu skwitował wszystko staropolskim słowem: “gówno”.

Zobaczcie sami:

Zobacz także:

Armia Fight Night 11: Mansur Azhiev broni mistrzowskiej szabli. Efektowny występ i pewne zwycięstwo

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi. Stawką pojedynku była posiadana przez Azhieva mistrzowska szabla kategorii piórkowej.

Bellator 270 – wyniki. Patricky “Pitbull” zdobył pas zwakowany przez brata [WIDEO]

Za nami gala Bellator 270 w Dublinie. Nowym mistrzem kategorii lekkiej został Patricky “Pitbull” Freire (23-10), czyli… brat zawodnika, który w zeszłym miesiącu zwakował pas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis