MMA PLMateusz GamrotTak Mateusz Gamrot znokautował rywala na UFC on ABC 2! Efektowne zwycięstwo Polaka [WIDEO]

Tak Mateusz Gamrot znokautował rywala na UFC on ABC 2! Efektowne zwycięstwo Polaka [WIDEO]

Mamy wideo pokazujące jak Mateusz Gamrot znokautował rywala na UFC on ABC 2! Polak tym samym zanotował pierwszą wiktorię w oktagonie największej organizacji MMA na świecie!

Polak zmierzył się z faworyzowanym Scottem Holtzmanem. Starcie to zakończyło się w drugiej rundzie po efektownym nokaucie “Gamera”!

Tak Mateusz Gamrot znokautował rywala na UFC on ABC 2! Efektowne zwycięstwo Polaka [WIDEO]

Na oficjalnym kanale UFC Europe na Twitterze udostępniono akcję kończącą pojedynek Gamrota z Holtzmanem.

Tę możecie zobaczyć poniżej:

Starcie z Amerykaninem było drugim pojedynkiem Gamrota w UFC. W swoim debiucie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Guramem Kutateladze, choć w opinii wielu osób, to Polak był w tamtym pojedynku lepszy. Na jego pocieszenie, UFC przyznało obu zawodnikom bonus za walkę wieczoru ówczesnej gali.

Teraz Mateusz Gamrot przełamał się i wrócił na zwycięską ścieżkę efektownie nokautując Scotta Holtzmana.

Gratulujemy!

Zobacz także:

Gamrot i Holtzman zważeni! Polak naładowany emocjami przed UFC on ABC 2 [WIDEO]

Mateusz Gamrot i Scott Holtzman zważeni przed jutrzejszą galą UFC on ABC 2. Polak na pierwszym spotkaniu twarzą w twarz ze swoim najbliższym rywalem był bardzo naładowany emocjami. Chęć sportowej rywalizacji aż kipiała z jego oczu.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Krwawa łaźnia na gali EFM SHOW! Formuła cage boks to dobry pomysł?

Nowa formuła dostarczyła dużo emocji już przy pierwszej walce na gali EFM Show. To była dosłownie krwawa łaźnia. Nie brakowało charakteru i walki do samego końca. Ostatecznie w trzeciej rundzie Szymon Broncel zastopował twardego Piotra Wołowika.