MMA PLEFM SHOWKrwawa łaźnia na gali EFM SHOW! Formuła cage boks to dobry pomysł?

Krwawa łaźnia na gali EFM SHOW! Formuła cage boks to dobry pomysł?

Nowa formuła dostarczyła dużo emocji już przy pierwszej walce na gali EFM Show. To była dosłownie krwawa łaźnia. Nie brakowało charakteru i walki do samego końca. Ostatecznie w trzeciej rundzie Szymon Broncel zastopował twardego Piotra Wołowika.

W walce wieczoru pasa kategorii półciężkiej bronić będzie Maciej Różański (12-3). Przeciwnikiem “Spartana” będzie zaś mistrz PLMMA i Wotore – Michał Pasternak (14-5). Czeka nas również super fight, w którym zmierzą się Akop Szostak (3-3, 1 N/C) i Radosław Słodkiewicz (0-1).

To była krwawa łaźnia!

W tym pojedynku nie brakowało zwrotów akcji. Broncel skupiał się na seriach ciosów, a Wołowik z czasem nastawiał się na jedno z mocnych uderzeń. W trzeciej odsłonie Szymon Bońkowski trzykrotnie liczył Piotra Wołowika – co skutkowało zakończeniem pojedynku.

krwawa
krwawa

Przypomnijmy, że wedle zasad w trzeciej rundzie obaj wojownicy walczą do czasu skończenia. W tym przypadku skończenie przyszło po ponad 16-minutach.

Zobacz także:

Jest pierwszy wywiad z Syntolem! Oglądaliście?

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

Z FAME MMA do Najmana! “El Testosteron” chwali się nowym transferem! Zaskoczeni?

Z FAME MMA do Najmana? Taką drogę obrała osoba, która do niedawna była związana z największą organizacją freak fight w Europie! W czerwcu zobaczymy ją jednak na gali MMA VIP, organizowanej właśnie przez Marcina Najmana!