MMA PLFENPaweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Materla

CAŁY TEAM @ksw_mma @kawul_ksw @martinlewandowski dziękuje za te wszystkie lata! Za emocje i możliwość stoczenia 25 pojedynków. To była długa i wyboista droga, ale na końcu zostają wspaniałe wspomnienia! Dużo zdrowia zostawiłem w klatce i na pewno część mojego serca już tam zostanie.

CAŁY TEAM @ksw_mma @kawul_ksw @martinlewandowski dziękuje za te wszystkie lata! Za emocje i możliwość stoczenia 25…

Posted by Michał Materla on Wednesday, April 7, 2021

FEN zainteresowane Materlą!

Paweł Jóźwiak za pomocą twittera został zapytany o potencjalny angaż Michała Materli (29-8), który nie jest już zawodnikiem KSW. Prezes wyraził zainteresowanie. Czy będzie dobra propozycja?

Michał Materla jest zawsze u nas mile widziany

Materla nie zamierzał długo czekać i szybko przyjął następną propozycję. Było to duże starcie w Łodzi. Roberto Soldić nie widzi już większych wyzwań w swojej wadze, więc pora pójść do góry.

Chorwat był bezwzględny! ”RoboCop” od samego początku zdominował pojedynek. Podopieczny Piotra Bagińskiego pokazał charakter i wytrwał w wielu sytuacjach.. Ostatecznie 20-sekund przed końcem pierwszej rundy sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Nauczycielka matematyki już w sobotę zawalczy o… mistrzostwo świata w boksie! Będziecie śledzić?

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) już w sobotę w Londynie stanie przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA. Pięściarka z Australii jest nauczycielką matematyki w liceum. Bridges postanowiła spełnić swoje marzenia i już w weekend będzie miała na to szansę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis