MMA PLMarcin NajmanSzymon Kołecki zawalczy w MMA VIP? Najman zamierza złożyć propozycje!

Szymon Kołecki zawalczy w MMA VIP? Najman zamierza złożyć propozycje!

Marcin Najman skomentował odejście Szymona Kołeckiego (10-1) z największej organizacji w naszym kraju. ”El Testosteron” gwarantuje, że medalista olimpijski w tej sytuacji dostanie propozycję również od MMA VIP.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Mirosław Okniński nawoływał do starcia Kołeckiego… z popularnym ”Don Kasjo”. Zdaniem trenera do walki mogłoby dojść w FAME MMA na Stadionie Narodowym.

Fame MMA 15 Na Narodowym Don Kasjo vs Kołecki W boksie

Fame MMA 15Na NarodowymDon Kasjo vs KołeckiW boksie

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, November 3, 2021

Szymon Kołecki w MMA VIP?

Pewne jest jedno taka propozycja padnie! Marcin Najman na swoim kanale YouTube skomentował odejście Szymona Kołeckiego (10-1) z KSW.

Częstochowianin ponadto zdradził, że Kołecki dostanie propozycje również z MMA VIP. Najman na swoich galach chce mieć również mocno sportowe akcenty jak Michał Pasternak (15-6) na ostatnim evecie.

Całe wideo poniżej:

Ostatni pojedynek Kołecki stoczył siedemnastego lipca na KSW 62. Warto zaznaczyć, że była to walka wieczoru. Nie było jednak niespodzianki. Podopieczny Mirosława Oknińskiego potrzebował zaledwie 45-sekund na znokautowanie Akopa Szostaka.

Zobacz także:

Były reprezentant Polski ostro o gali Marcina Najmana: Patologia! Zgadzacie się?

Ostatnia trzecia edycja MMA VIP w Częstochowie obiła się szerokim echem na świecie. W Polsce również pojawiają się dalsze komentarze. Głównie chodzi o kontrowersyjne starcia pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Tym razem w mocnych słowach o gali Najmana wypowiedział się były reprezentant Polski.

Zawodnik walk na gołe pięści namierzył hejtera i pobił go we własnym domu! Co wy na to?

Anonimowa krytyka zawodników sportów walki bywa ryzykowna. Na własnej skórze przekonał się o tym heter, który obrażał w sieci Ulyssesa Diaza.