MMA PLwalki na gołe pięściZawodnik walk na gołe pięści namierzył hejtera i pobił go we własnym domu!

Zawodnik walk na gołe pięści namierzył hejtera i pobił go we własnym domu!

Anonimowa krytyka zawodników sportów walki bywa ryzykowna. Na własnej skórze przekonał się o tym heter, który obrażał w sieci Ulyssesa Diaza.

Hejt w internecie to bez wątpienia bardzo negatywne zjawisko, które często odciska piętno na osobach, w które jest skierowany. Jak się jednak okazuje, bywają przypadki, kiedy to agresor zamienia się w ofiarę. Tak było w przypadku hejtera Ulyssesa Diaza, którego bokser postanowił ukarać za niepochlebne opinie w internecie.

O zajściu poinformowała Amerykańska telewizja WPLG Local 10:

40 – letni bokser i zawodnik MMA, Ulysses Diaz jest oskarżony o uderzenie ofiary w twarz. Policja informuje, że poszkodowany poinformował o zajściu w internecie. Diaz pojawił się pod domem ofiary i tam go uderzył. Teraz grozi mu grzywna w wysokości pięciu tysięcy dolarów,

Kim jest Ulysses Diaz?

To Amerykański bokser i zawodnik mieszanych sztuk walki. Na zawodowych ringach legitymuje się rekordem 12 zwycięstw i 1 porażki. Kubańczyk zyskał sławę dzięki występom na galach BKFC. W formule walk na gołe pięści mierzył się trzykrotnie. Wygrał z Brian’em Maxwellem i Donelei’em Benedetto oraz musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC, Thiago Alvesa.

Zobacz także:

Wspólnik Najmana po MMA VIP 3: Chciałbym zobaczyć u nas orła białego i wtedy walka z Chicem! [WIDEO] Co wy na to?

Dariusz Kosowski na gorąco skomentował piątkową galę MMA VIP 3, która okazała się sukcesem. Organizacja budzi coraz to większe zainteresowanie. Również poruszenie ich pojedynkami pojawiło się poza granicami Polski.

Mamed o ostatniej walce Pudziana: Ja się znam na MMA i dla mnie Bombardier to nie jest zawodnik! Podzielacie tą opinię?

Debiut Bombardiera w organizacji KSW potrwał zaledwie 18 sekund! 45-latek zainkasował od Mariusza Pudzianowskiego prawego sierpowego, który totalnie wyłączył mu światło. Senegalski olbrzym prawdopodobnie zakończył tym samym swoją przygodę w największej federacji w Europie.