MMA PLNajnowszeKSWSzymon Kołecki wrócił do treningów MMA! Ma chrapkę na rewanż z Pudzianowskim!

Szymon Kołecki wrócił do treningów MMA! Ma chrapkę na rewanż z Pudzianowskim!

Szymon Kołecki (10-1) zmagał się poważnym z urazem kolana, który wykluczył go na długo. 42-latek wyjawił, że wrócił do treningów mieszanych sztuk walki i chciałby stoczyć swój następny pojedynek w drugiej połowie 2024 roku. Czy będzie to powrót do organizacji KSW? Tego nie można wykluczyć.

Pudzian Kołecki

Sztangista w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery pojedynki, gdzie pokonywał przed czasem chociażby Mariusza Pudzianowskiego oraz Damiana Janikowskiego.

Ostatni pojedynek miał miejsce w lipcu 2021 roku na gali KSW 62, gdy po 45-sekundach znokautował Akopa Szostaka. Wcześniej Szymon jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Martina Zawadę.

Kołecki chętny na drugie starcie z Pudzianem!

Szymon Kołecki w rozmowie z Kanałem Sportowym wyjawił, że wrócił już do treningów MMA, a swój powrót do klatki chciałby zaliczyć w drugiej połowie 2024 roku.

To nie koniec, bowiem podopieczny Mirosława Oknińskiego jest otwarty na rewanżowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

Z tego co wiem, to Mariusz ma już zaplanowaną walkę. Życzę mu powodzenia, ale później nasz rewanż? Czemu nie? Dla mnie nie ma znaczenia, z kim będę walczył. Chcę być po prostu w dobrej formie fizycznej i otrzymać atrakcyjną finansowo ofertę. Nie ma dla mnie znaczenia rywal, bardziej federacja, w której będę się bił.

Do ich pierwszego starcia doszło w marcu 2019 roku. Kołecki wygrał już pod koniec pierwszej odsłony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis