MMA PLKSWSzymon Kołecki odrzucił walkę na KSW 54? Tak twierdzi “Juras”!

Szymon Kołecki odrzucił walkę na KSW 54? Tak twierdzi “Juras”!

Czy Szymon Kołecki odrzucił walkę na KSW 54? Według pierwotnego planu polskiego giganta medalista olimpijski miał zmierzyć się w walce wieczoru sierpniowej gali KSW 54 z Łukaszem Jurkowskim. Ten drugi wypadł z powodu kontuzji, ale dla Kołeckiego szykowane było zastępstwo.

Zastępstwo, z którego rzekomo nie skorzystał.

Szymon Kołecki odrzucił walkę na KSW 54? Tak twierdzi “Juras”!

Cała sprawa walki Jurkowski vs. Kołecki była opisywana na MMA.PL wczoraj. Pojedynek ten miał być walką wieczoru sierpniowej gali KSW 54. Został jednak anulowany z powodu kontuzji Jurkowskiego.

Kontuzję tę kwestionuje jednak Szymon Kołecki. Twierdzi on, że uraz, jakiego rzekomo doznał “Juras” da się wyleczyć w dwa dni. Tak oto, Kołecki mówił o tej kontuzji w wywiadzie z jednym z branżowych portali:

“Miał kontuzję, ale to była taka kontuzja, że ja sam osobiście zadeklarowałem, że przyniosę do Federacji leki i po 48 godzinach będzie wyleczony, a po czterech dniach będzie mógł normalnie trenować. Jestem załamany tym, że ktoś może tak lekceważąco do tego podchodzić.”

Nową optykę na tę sytuację przestawił natomiast Łukasz Jurkowski. Jego zdaniem Szymon Kołecki odrzucił propozycję nowej walki zaproponowaną przez KSW.

Taka informacja padła po odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników Twittera:

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski potwierdza walkę z Kołeckim! Jest jednak jedno ale…

Łukasz Jurkowski, wbrew rozpoczętej dzisiaj nagonki medialnej potwierdza walkę z Szymonem Kołeckim! “Juras” w mediach społecznościowych uspokoił fanów, którzy oczekują jego konfrontacji z olimpijczykiem.

Mirosław Okniński szydzi z Jurkowskiego: Cała Legia wstydzi się za Jurasa!

Popularny i kontrowersyjny trener Mirosław Okniński szydzi z Łukasza Jurkowskiego. Trener Szymona Kołeckiego odniósł się do odwołania walki swojego podopiecznego z “Jurasem”.

To byłoby widowisko! Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala w KSW

Mateusz Gamrot (16-0) wrócił do organizacji KSW i dał wielki popis! Reprezentant Czerwonego Smoka ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie, a następnie jego celem jest sprawdzenie się w największej lidze. ”Gamer” widzi duży potencjał w starciu z zawodnikiem, który ma aktualny/bieżący kontrakt z organizacją KSW.