MMA PLKSWŁukasz Jurkowski potwierdza walkę z Kołeckim! Jest jednak jedno ale…

Łukasz Jurkowski potwierdza walkę z Kołeckim! Jest jednak jedno ale…

Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski

Łukasz Jurkowski, wbrew rozpoczętej dzisiaj nagonki medialnej potwierdza walkę z Szymonem Kołeckim! “Juras” w mediach społecznościowych uspokoił fanów, którzy oczekują jego konfrontacji z olimpijczykiem.

Rano na MMA.PL publikowaliśmy informację o odwołaniu walki wieczoru sierpniowej gali KSW 54, w której miał wystąpić Szymon Kołecki. Jego rywalem miał być właśnie Łukasz Jurkowski.

Oficjalnym powodem anulowania tej walki była kontuzja Jurkowskiego, którą jednak Kołecki kwestionuje:

“Miał kontuzję, ale to była taka kontuzja, że ja sam osobiście zadeklarowałem, że przyniosę do Federacji leki i po 48 godzinach będzie wyleczony, a po czterech dniach będzie mógł normalnie trenować. Jestem załamany tym, że ktoś może tak lekceważąco do tego podchodzić.”

Łukasz Jurkowski potwierdza walkę z Kołeckim! Jest jednak jedno ale…

“Juras” odniósł się do słów Kołeckiego, który poinformował fanów o odwołaniu jego walki. Jurkowski jednocześnie uspokoił kibiców, którzy z utęsknieniem wyczekują na medialne starcie, które promowane jest przez sympatyków hastagiem #JurasKołecki.

Jest jednak jedno ale. Jurkowski potwierdził walkę z Szymonem Kołeckim, ale… jesienią:

“Dostaje wiadomości i pytania, a więc krótko: walka z Szymonem Kołeckim odbędzie się na jesieni tego roku. Można się rozejść. Kiedy i gdzie niech ogłasza KSW. Ja będę gotowy.”

Zobacz także:

Mirosław Okniński szydzi z Jurkowskiego: Cała Legia wstydzi się za Jurasa!

Popularny i kontrowersyjny trener Mirosław Okniński szydzi z Łukasza Jurkowskiego. Trener Szymona Kołeckiego odniósł się do odwołania walki swojego podopiecznego z “Jurasem”.

Nie będzie walki Jurkowskiego z Kołeckim! Co powiedział o tej walce Szymon Kołecki?

Niestety, nie będzie walki Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim! To najprawdopodobniej właśnie ten pojedynek był szykowany na walkę wieczoru gali KSW 54, która ma odbyć się w sierpniu.

To byłoby widowisko! Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala w KSW

Mateusz Gamrot (16-0) wrócił do organizacji KSW i dał wielki popis! Reprezentant Czerwonego Smoka ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie, a następnie jego celem jest sprawdzenie się w największej lidze. ”Gamer” widzi duży potencjał w starciu z zawodnikiem, który ma aktualny/bieżący kontrakt z organizacją KSW.