MMA PLNajnowszeKSWSzymon Kołecki o powrocie do walk: Nie myślę o Stadionie Narodowym…

Szymon Kołecki o powrocie do walk: Nie myślę o Stadionie Narodowym…

Szymon Kołecki (10-1) w ostatniej rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o potencjalnej walce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się już trzeciego czerwca. Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie myśli o starcie, bowiem cały czas zmaga się z problemami ze zdrowiem (kontuzje).

Kołecki o zmniejszeniu zarobków za walkę
Foto: polskieradio24.pl

41-latek ostatnie dwie walki stoczył w 2021 roku. Medalista olimpijski pod koniec stycznia stanął przed naprawdę dużym testem. Kołecki po pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał weterana Martina Zawadę.

Ostatni pojedynek miał miejsce, podczas KSW 62, gdzie bez zaskoczenia po 45-sekundach znokautował Akopa Szostaka.

Kołecki: Jest mi przykro, że nie mogę w tym uczestniczyć!

Szymon Kołecki w rozmowie z portalem mymma.pl wyjawił jak aktualnie wygląda u niego sytuacja.

Nie myślę o Stadionie Narodowym natomiast, gdy co miesiąc widzę galę KSW i w piątki chłopaki czy czwartki chłopaki i dziewczyny mają ważenie, wiem jak zbijają wagę, jaka jest atmosfera, co się dzieje i tak dalej to muszę powiedzieć, że jest mi przykro, że nie mogę w tym uczestniczyć. Czy to jest KSW czy Babilon, czy jakieś inne federacje. Oczywiście jest mi przykro, cały czas mam chęć i chciałbym i mimo, że zbijanie wagi nie jest niczym przyjemnym to nawet tego mi brakuje, a już nie mówię o walce, o występie, o tłumach, o hali, o samym pojedynku. Bardzo bym chciał, ale tak jak mówię jestem doświadczonym sportowcem i też już nie młodym człowiekiem i wiem, że pewnych rzeczy nie przeskoczę i potrafię sobie też z tym radzić, jeżeli nie będę mógł do tego wrócić to świat się nie zawali.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Różal o kopnięciu Denisa Załęckiego: Na gali freakowej to ja nie wiem o co są pretensje?

Marcin Różalski był gościem na ostatniej gali Krwawy Sport. Popularny ”Różal” w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o ostatni pojedynek Denisa Załęckiego.

Ile zarabiają sędziowie w polskim MMA? Piotr Jarosz zdradza: Poniżej tych czterech cyfr to już raczej nie ma…

W ostatnim programie Koloseum w Polsat Sport oglądaliśmy wątek edukacyjno-finansowy. Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka byli polscy sędziowie – Łukasz Bosacki i Piotr Jarosz. To w tym programie padło pytanie: Ile zarabiają sędziowie w polskim MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis