MMA PLNajnowszeCiekawostkiIle zarabiają sędziowie w polskim MMA? Piotr Jarosz zdradza: Poniżej tych czterech cyfr to już raczej nie ma…

Ile zarabiają sędziowie w polskim MMA? Piotr Jarosz zdradza: Poniżej tych czterech cyfr to już raczej nie ma…

W ostatnim programie Koloseum w Polsat Sport oglądaliśmy wątek edukacyjno-finansowy. Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka byli polscy sędziowie – Łukasz Bosacki i Piotr Jarosz. To w tym programie padło pytanie: Ile zarabiają sędziowie w polskim MMA.

Ile zarabiają sędziowie w polskim MMA

Bosacki i Jarosz to jedne z najbardziej szanowanych nazwisk w polskim środowisku mieszanych sztuk walki. W programie Koloseum sędzia Jarosz przyznał, że stawki dla sędziów za pracę na galach przekraczają już dzisiaj 1000 zł i raczej nie schodzą poniżej tego minimum.

Ile zarabiają sędziowie w polskim MMA?

“Jeśli sędziuje się często, to na pewno można sobie z tego sędziowania pożyć. Nie ma tragedii. Na pewno jest dużo, dużo lepiej niż kiedyś. Organizacje zawód sędziego też zaczynają bardziej doceniać, zwracać uwagę na to, że ten sędzia jest ważny na tej gali. Odpowiedzialność i profesjonalizm. To są dwa takie bardzo ważne słowa. Ja myślę, że nie będę przedstawiał kwot, ale poniżej tych czterech cyfr to już raczej nie ma. Jesteśmy w miarę zadowoleni, ale to trzeba też mieć tę ilość gal.” – przyznał sędzia Jarosz.

Fragment programu Koloseum z udziałem Piotra Jarosza i Łukasza Bosackiego do sprawdzenia -> TUTAJ.

To jak to teraz będzie z Wami? Robicie papiery i staracie się o miejsce na galach sportów walki w Polsce jako sędziowie?

Zobacz także:

Skandal na gali boksu! Gwiazdor UFC wziął udział w bójce! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas gali pięściarskiej DAZN Boxing w Mediolanie doszło do awantury pomiędzy dwoma raperami: Tony’m Effe i Omarem Nguale Ilungą. W zamieszanie włączył się zawodnik UFC – Marvin Vettori.

Michał Materla wystąpi na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Jest pomysł na zestawienie!

Czy Michał Materla wystąpi na hitowej gali KSW Colosseum 2, która już na początku czerwca odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie? Legenda polskiego MMA jest zestawiany z miejscowym zawodnikiem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis