MMA PLGamrotSzymon Kołecki jest przekonany: Conor McGregor nie miałby szans z Gamrotem!

Szymon Kołecki jest przekonany: Conor McGregor nie miałby szans z Gamrotem!

Mateusz Gamrot (20-1) jest coraz bliżej wielkich pojedynków. Potwierdza to dzisiejsza wiadomość. Były podwójny mistrz KSW pojawił się na dwunastej pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.

Gamrot

”Gamer” w sobotę w Las Vegas odnotował czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Mateusz w pierwszej rundzie częściej dochodził do celu, a jego ciosy robiły większe wrażenie. Dodatkowo sporo kopnięć. Reprezentant American Top Team i Czerwonego Smoka zdobywał obalenia, ale nie chciał za wszelką cenę utrzymywać rywala w parterze.

W drugiej rundzie Diego coraz częściej dochodził do głosu z ciosami. ”Gamer” przy siatce złapał rywala i próbował zajść za plecy. Pojawiło się mocne kolano na tułów. Diego z wielkim grymasem bólu postanowił się poddać.

Szymon Kołecki: Na styl Mateusza McGregor nie byłby gotowy!

Szymon Kołecki jest przekonany, że Conor McGregor (22-6) już w tym momencie nie ma szans z naszym reprezentantem – Mateuszem Gamrotem (20-1) – o czym wspomniał w rozmowie z Onet.pl.

Moim zdaniem bardzo dobrze Mateusz powiedział, że nie chce walki z Conorem ponieważ traktuje go bardziej jak biznesmena, a nie jak zawodnika. Myślę, że styl robi walkę i na styl Mateusza McGregor nie byłby gotowy. On z zapaśnikami zawsze miał bardzo trudne walki i moim zdaniem nie miałby szans. Natomiast takie negowanie, spychanie gdzieś na margines McGregora może spowodować jego podrażnienie, albo UFC się tym zainteresuje, bo o walkę z McGregorem się biją wszyscy, bo to są oczywiście dużo większe pieniądze. (…) Chandler będzie dużo trudniejszym przeciwnikiem dla Mateusza, bo to doskonały zapaśnik i ma bardzo mocny cios, jak tę kategorię wagową, ale zwycięstwo nad Chandlerem może bardzo skrócić drogę do walki o pas.

Zobacz także:

Hejter zaczepił Nate’a Diaza! Gwiazda UFC zareagowała, a ten ze strachu wylał piwo! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas gali bokserskiej Paul – Woodley 2 kibice czuli się bezkarnie! Nie tylko Jorge Masvidal (35-15), a również Nate Diaz (20-13) został zaczepiony przez kibica. Jak to się skończyło? Chwilę później roztrzęsiony hejter wylał całe piwo.

Adam Kownacki nawołuje do walki z… Chisorą! Co wy na to?

Dereck Chisora w weekend stoczył swoją kolejną walkę. Tym razem musiał uznać wyższość Jospeha Parkera, który wyraźnie go wypunktował i nie pozostawił złudzeń, kto był lepszy tej nocy. Karty punktowe wyglądały następująco: 115-110, 115-111, 114-112.  Dereck po walce dodał krótki wpis na twitterze, w którym napisał ,,Pieprzyć emeryturę. Wrócę na lato s*ko.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis