MMA PLUFCHejter zaczepił Nate’a Diaza! Gwiazda UFC zareagowała, a ten ze strachu wylał piwo! [WIDEO]

Hejter zaczepił Nate’a Diaza! Gwiazda UFC zareagowała, a ten ze strachu wylał piwo! [WIDEO]

Podczas gali bokserskiej Paul – Woodley 2 kibice czuli się bezkarnie! Nie tylko Jorge Masvidal (35-15), a również Nate Diaz (20-13) został zaczepiony przez kibica. Jak to się skończyło? Chwilę później roztrzęsiony hejter wylał całe piwo.

Diaz

Masvidal popchnął 17-letni tik toker. Gwiazda UFC była wściekła. Nastolatek od razu to zauważył i zaczął krzyczeć o swoim młodym wieku, a dodatkowo uniósł ręce do góry.

Cała sytuacja poniżej:

Nate Diaz reaguje!

Nate Diaz (20-13) na sobotniej gali boksu również był zaczepiany. Przechodzący Diaz usłyszał ze strony hejtera niewybredny komentarz. Nate postanowił zamarkować cios… Roztrzęsiony kibic rozlał całe piwo.

Wideo poniżej:

Zobacz także:

Kolejna wypowiedź Mateusza Gamrota podbija internet: K**wa mać… Dreams come true! Widzieliście?

Wczorajszego wieczora działo się dużo jeśli chodzi o polskie MMA. Po emocjonującej gali KSW 65, przyszedł czas na walkę byłego mistrza polskiego giganta Mateusza Gamrota. Na UFC Fight Night Polak pokonał Diego Ferreire, który poddał się po bardzo mocnym kolanie na żebra.

Marcin Najman i „Misiek z Nadarzyna” w Gliwicach! Na gali KSW doszło do face to face! Co wy na to?

Wczorajsza gala KSW 65 przyciągnęła do Areny Gliwice wielu znanych ludzi. Na wydarzeniu pojawili się utytułowani sportowcy, influencerzy czy też byli zawodnicy organizacji KSW. Duże wrażenie wśród kibiców wywołała obecność na gali Marcina Najmana. Właściciel federacji MMA-VIP zajmował miejsce blisko klatki, gdzie w przerwie między walkami, odbyło się face to face z przyszłym rywalem “El Testosterona” – Miśkiem z Nadarzyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis