MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki nawołuje do walki z… Chisorą!

Adam Kownacki nawołuje do walki z… Chisorą!

Dereck Chisora w weekend stoczył swoją kolejną walkę. Tym razem musiał uznać wyższość Jospeha Parkera, który wyraźnie go wypunktował i nie pozostawił złudzeń, kto był lepszy tej nocy. Karty punktowe wyglądały następująco: 115-110, 115-111, 114-112.  Dereck po walce dodał krótki wpis na twitterze, w którym napisał ,,Pieprzyć emeryturę. Wrócę na lato s*ko.”

Kownacki

Adam Kownacki jak wiadomo nie ma najlepszego czasu na zawodowym ringu. W ostatnim czasie stoczył dwie walki, które niestety przegrał. Obie porażki sprawił mu Robert Helenius, który najpierw zszokował świat w marcu zeszłego roku i znokautował Adama Kownackiego. W tym roku doszło do rewanżowego starcia i tutaj Finlandczyk nie pozostawił złudzeń i udowodnił, że pierwsza wygrana nie była niespodzianką.

Kownacki chce walki z Chisorą!

Adam Kownacki odniósł się do wspomnianego w pierwszym akapicie tweeta Derecka Chisory. Polski bokser zaprosił Amerykanina do tańca. Walka na pewno przyniosła by wiele emocji, bo obaj lubią wchodzić w wymiany i kochają kończyć walki przed czasem. Czy Kownacki by zaznał smaku zwycięstwa w tym pojedynku? Z tym pytaniem pozostawiam Was!

Zobacz także:

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas UFC! Co o tym myślicie?

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas: Pokażę wszystkim, że jestem najlepszy na świecie!

Tyron Woodley zabrał głos po brutalnej porażce z Paulem! Widzieliście?

Były mistrz UFC Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. “T-Wood’ przegrał z tym zawodnikiem już drugą walkę z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis