MMA PLNajnowszeFAME MMASzulakowski mocno o Tyburskim: Już myślał o walce o pas, a dostał w pi*de od Araba!

Szulakowski mocno o Tyburskim: Już myślał o walce o pas, a dostał w pi*de od Araba!

Paweł Tyburski jeszcze przed ostatnim starciem był pewny siebie i apelował o walkę o pas, który dzierży Marcin Malczyński. Reprezentant Uniq Fight Club twierdził, że Malczyński w prezencie dostał trofeum.. Te słowa mocno skwitował Grzegorz Szulakowski.

Tyburski

”Szuli” w najbliższym starciu będzie chciał przerwać serię trzech przegranych z rzędu. Wojownik z Namysłowa dostanie szansę następnej walki w KSW. Przypomnijmy, że w wakacje miało dojść do jego starcia z Bartłomiejem Koperą, lecz wydarzenie zostało przesunięte i wszystko zakończyło się fiaskiem. Szulakowski ostatni pojedynek stoczył w grudniu poprzedniego roku. 33-latek po minucie i 17-sekundach musiał uznać wyższość niepokonanego Shamila Musaeva.

”Szuli” mocno o Tyburskim: Skończyło się gadanie!

Grzegorz Szulakowski podczas swojego live’a został zapytany kogo nie lubi w organizacji FAME MMA. ”Szuli” szybko wskazał na Pawła Tyburskiego, który przed ostatnią galą zapowiadał, że jest gotów na walkę o pas z Marcinem Malczyńskim. Ponadto były piłkarz zapraszał Malczyńskiego na prawdziwy trening!

Trochę mi ten Tyburski nie podpasował. Jak go zobaczyłem pierwszy raz to mówię kurde coś jest z nim nie tak, ale nie chciałem go oceniać, bo po prostu go nie znałem. Po tym co mówił ostatnio do Marcina Malczyńskiego to się k*rwa za głowę złapałem, że on go zaprasza na prawdziwy trening. Przed walką z Arabem już myślał o walce o pas, a dostał w pi*de. Skończyło się gadanie. To też jakby do mnie bił, że zaprasza na prawdziwy trening. To po tej walce mogę śmiało stwierdzić, że to ja go zapraszam do siebie na trening. Nie wiem czy trenuje mocno, nie chce tu bić do jego trenerów, ale po tym co pokazał w parterze to chyba dużo go nie trenuje. Zapraszam na trening parteru.            

Cały materiał poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=3ntlGnt240U

Mamy też komentarz od Marcina Malczyńskiego, który w rozmowie z naszym portalem skomentował słowa Pawła Tyburskiego. Cały wywiad poniżej:

Przypomnijmy, że Grzegorz Szulakowski mocno pomaga w przygotowaniach braci Malczyńskich, którzy dzierżą pas organizacji FAME MMA. Dawid swój ostatni pojedynek stoczył na początku września, gdy przed czasem odprawił Wojciecha Gole. Marcin zaś swój debiut odnotował w październiku poprzedniego roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marka ”AdBustera” Hoffmanna. 

Zobacz także:

Gołota gotowy na rewanż! Chcielibyście to zobaczyć?

Andrzej Gołota skomentował sobotni powrót Mike Tysona. Polak zaskoczył! Gołota twierdzi, że jest gotowy na rewanż

Właściciele KSW na liście Forbesa! Jakie miejsce obstawiacie?

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski docenienie! Właściciele KSW pojawili na liście Forbesa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis