MMA PLBoksBędzie rewanż Gołoty z Tysonem? Polak: Mógłbym z nim walczyć, nie ma problemu!

Będzie rewanż Gołoty z Tysonem? Polak: Mógłbym z nim walczyć, nie ma problemu!

Foto: Facebook/ Andrzej Golota official

Czy po latach będzie rewanż Andrzeja Gołoty z Mikiem Tysonem? Polak w rozmowie z portalem sport.pl przyznał, że jest otwarty na taką propozycję! Zwłaszcza po tym, co widział w ringu w walce “Żelaznego Mike’a” z Royem Jonesem Juniorem.

Tyson i Jones Junior w niedzielny poranek czasu polskiego stoczyli w Los Angeles walkę pokazową. 8 rund po 2 minuty ostatecznie zakończyły się remisem, a na Gołocie walka ta nie zrobiła wrażenie.

Mało tego, sam zapowiedział, że byłby gotów stanąć na przeciwko Tysona.

Będzie rewanż Gołoty z Tysonem? Polak: Mógłbym z nim walczyć, nie ma problemu!

“Walka? Nie było żadnej walki. To było exhibition, show. Tempo nie było nawet takie najgorsze, powiem ci szczerze. Ale prawie nie było ciosów. Bo to była exhibition, a nie walka. Tyson wyglądał lepiej. Jones był lżejszy o 10 funtów, a to Tyson poruszał się szybciej.” – komentuje Gołota.

Na dodatek stwierdza, że bez problemu mógłby wyjść do ringu na walkę z Tysonem w podobnym show:

“Mógłbym z nim walczyć. Na poważnie. Nie ma problemu.”

Przypominamy, że pierwsza walka między Tysonem a Gołotą odbyła się w 200 roku w Detroit. Wówczas Gołota poddał walkę w po drugiej rundzie. Po czasie okazało się, że Mike Tyson w tej walce był nazbyt pobudzony poprzez stosowanie niedozwolonych środków. W jego organizmie znaleziono marihuanę, a wynik walki zmieniono na no-contest.

Zobacz także:

Mike Tyson palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Juniorem!

Mike Tyson przyznał, że palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Juniorem! Dwie legendy światowego boksu zmierzyły się w miniony weekend w pokazowym ośmiorundowym pojedynku.

Khabib Nurmagomedov zakłada własną organizację! Czy spełni się w nowej roli?

Khabib Nurmagomedov nie rozstaje się ze sportami walki. Od teraz jednak Dagestańczyk będzie spełniał się w nowej roli. Okazuje się, że Rosjanin kupił federację MMA i od dzisiaj będzie zajmował się promowaniem zawodników i organizacją gal. Czy ma szanse zamieszać na rynku?