Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCiekawostkiSzef Facebooka Mark Zuckerberg odniósł kolejny sukces! Zdobył medale na zawodach jiu jitsu!

Szef Facebooka Mark Zuckerberg odniósł kolejny sukces! Zdobył medale na zawodach jiu jitsu!

Właściciel i szef Facebooka oraz dyrektor generalny firmy Meta Platforms Mark Zuckerberg odniósł kolejny sukces! Tym razem nie na stopie zawodowej, a prywatnej. Zuckerberg od jakiegoś czasu spełnia się w roli zawodnika sportów chwytanych. Jest bowiem regularnie trenującym adeptem jiu jitsu. I to już z sukcesami!

Mark zuckerberg jiu jitsu

W miniony weekend Zuckerberg reprezentujący akademię Guerilla Jiu-Jitsu wziął udział w pierwszych w swoim życiu zawodach jiu jitsu.

Szef Facebooka Mark Zuckerberg odniósł kolejny sukces! Zdobył medale na zawodach jiu jitsu!

Początkujący zawodnik jiu jitsu pochwalił się w swoich mediach społecznościowych sukcesem, jakim było zdobycie dwóch medali: złotego i srebrnego w pierwszym turnieju w swoim życiu.

Zuckerberg startował w dwóch formułach: BJJ i no-gi. W obu odniósł ogromny sukces.

Co ciekawe, Mark Zuckerberg zaczął interesować się sportami chwytanymi podczas ogólnoświatowej pandemii COVID-19. To wtedy postanowił rozpocząć treningu w sportach chwytanych. Te tak mu się spodobały, że bardzo się w nie wkręcił, a przy okazji odkrył w sobie nową pasję.

Jak myślicie – czy Mark Zuckerberg będzie w przyszłości startował w jakiś profesjonalnych zawodach jiu jitsu?

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis