MMA PLBellatorSzef Bellatora ślini się do Jake’a Paula: On będzie lepszy i lepszy, coraz lepszy!

Szef Bellatora ślini się do Jake’a Paula: On będzie lepszy i lepszy, coraz lepszy!

Szef Bellatora Scott Coker ślini się do Jake’a Paula. Amerykański youtuber przebojem wdarł się do świata sportów walki i pokonuje w starciach pięściarskich byłych mistrzów MMA, takich jak: Ben Askren czy Tyron Woodley.

Szef Bellatora ślini się do Jake'a Paula

Jake Paul stał się automatycznie jednym z najgorętszych nazwisk w amerykańskich sportach walki. Swoją uwagę poświęca mu także szef jednej z największych organizacji MMA na świecie – Scott Coker.

Szef Bellatora ślini się do Jake’a Paula: On będzie lepszy i lepszy, coraz lepszy!

Coker udzielił wywiadu portalowi MMAjunkie.com, gdzie opowiedział o talencie Jake’a Paula i zaprosił go do występów w Bellatorze, kiedy ten zdecyduje się już na starty w MMA:

“Zawsze powtarzałem: Słuchaj, ci goście są prawdziwymi sportowcami, są młodzi, ciężko trenują i szlifują to. Wkładają w to mnóstwo pracy. Nie możesz im tego odbierać. Oni stają się coraz lepsi. Będą lepsi i lepsi, coraz lepsi! Tyron Woodley włożył mnóstwo pracy, by dojść do pozycji, w jakiej się znalazł i co? Widziałeś, żeby kiedykolwiek ktokolwiek go tak znokautował?

Zawsze powtarzałem, by nie lekceważyć tych gości. Jeśli Jake Paul będzie chciał przejść do MMA, to chętnie zrobimy mu walkę. Z tego co słyszałem, to chce trenować w American Top Team, czyli w jednej z najlepszych sal na świecie, gdzie trenują: Khabib, Daniel Cormier czy Cain Velasquez. Jeśli to zrobi, to ciągle będzie stawał się coraz lepszy. Wiem, że Jake chce zrobić 10 walk w boksie, a potem przejść do MMA. Jeśli się zdecyduje, to zapraszam do siebie!”

Zobacz także:

Walka wieczoru High League 2 zagrożona? PaszaBiceps zmaga się z chorobą i pyta czy to czas zgłosić się o pomoc!

Czy walka wieczoru najbliższej gali High League 2 jest zagrożona? Niepokojący wpis w mediach społecznościowych zamieścił jeden z jej uczestników – PashaBiceps.

Francis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou chce boksować! Kameruńczyk z francuskim paszportem udzielił portalowi TMZ wywiadu, w którym zapewnił, że oprócz walk w MMA, chce także toczyć pojedynki pięściarskie.

Gamrot otwarty na starcie z Fizievem: Ma naprawdę wyjątkową stójkę!

Wyśmienicie spisujący się w organizacji Dany White’a Mateusz Gamrot wypowiedział się, co myśli o domniemanym pojedynku z Rafaelem Fizievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis