MMA PLBoksFrancis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Francis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou chce boksować! Kameruńczyk z francuskim paszportem udzielił portalowi TMZ wywiadu, w którym zapewnił, że oprócz walk w MMA, chce także toczyć pojedynki pięściarskie.

Francis Ngannou

Ngannou obecnie przygotowuje się do walki na szczycie królewskiej dywizji wagowej UFC. Już 22 stycznia na gali UFC 270 zmierzy się z tymczasowym mistrzem – Cirylem Gane.

Francis Ngannou chce boksować! Fury, Wilder – jeden pies, chcę sprawdzić się na ich poziomie!

Predator nie ukrywa, że podczas negocjacji z UFC w sprawie kolejnego kontraktu, będzie chciał zagwarantować sobie możliwość łączenia występów w MMA z występami w boksie:

“To zawsze było czymś, co mnie interesowało, do czego mnie ciągnęło. Zawalczę w boksie tak czy inaczej. Kiedy będziemy z UFC finalizować nową umowę, to musimy zawrzeć w niej zapis o moich występach w boksie. Nie widzę siebie przechodzącego na sportową emeryturę bez walki pięściarskiej.“

Z kim Ngannou chciałby się zmierzyć w bokserskim ringu? Kameruńczyk stawia swoje umiejętności bardzo wysoko:

“Wszyscy z czołówki! Tyson Fury, Deontay Wilder, jeden pies. Chciałbym sprawdzić się na ich poziomie. Co prawda jestem mistrzem w innym sporcie, ale w sumie chodzi w nim o to samo – o rzucanie ciosami, machanie rękami i posiadanie dobrego systemu zrzucania tych bomb. A według mnie wyprowadzam te ciosy całkiem nieźle i jestem pewny tych umiejętności.”

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Zwycięstwo ”RoboCopa” zauważone! Nokaut Soldicia wyróżniony przez światowy portal MMA!

Rok 2021 był świetny w wykonaniu Roberto Soldicia (20-3). Jego ostatnie zwycięstwo zostało zauważone i docenione przez jeden z największych portali MMA na świecie. Roberto pojawił się na liście ”najlepszych nokautów w grudniu 2021 roku”. Trzeba przyznać, że Chorwat znalazł się w mocnym gronie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis