MMA PLArchiwumBellatorSzansa mistrzów FEN! Kuberski powalczy o kontrakt z UFC, Shakalova zadebiutuje w Bellatorze!

Szansa mistrzów FEN! Kuberski powalczy o kontrakt z UFC, Shakalova zadebiutuje w Bellatorze!

Świetne informacje! Piotr Kuberski (12-1) mistrz Fight Exclusive Night w kategorii średniej już w te wakacje stanie przed szansą dostania się do największej organizacji na świecie. To nie koniec, bowiem mistrzyni polskiej organizacji Ekaterina Shakalova (7-1) związała się z Bellatorem, a dodatkowo poznaliśmy wszystkie szczegóły.

Kuberski

25-latka swoją pierwszą walkę w Polsce odnotowała w lutym 2021 roku, gdy pewnie pokonała Różę Gumienną. Wtedy już został zauważony potencjał reprezentantki Ukrainy. Ukraina trafiła do Fight Exclusive Night, gdzie wypunktowała Izabelę Badurek, a przed czasem odprawiła Jamilę Sandorę. W ostatniej walce młoda wojowniczka zdobyła pas FEN. 25-latka pod koniec stycznia poprzedniego roku szybko, bo w pierwszej rundzie poddała Yulie Kutsenko.

Swój debiut w Bellatorze odnotuje jedenastego sierpnia na 289 edycji, gdzie zmierzy się z reprezentantką Brazylii – Dayaną Silvą (10-8), która ma już za sobą cztery walki w wspomnianej organizacji.

Kuberski powalczy o kontrakt z UFC!

Tak to prawda! Artur Gwóźdź podczas dzisiejszego programu Oktagon Live w Kanale Sportowym wyjawił, że jego zawodnik Piotr Kuberski (12-1) powalczy o kontrakt z UFC.

Będzie to miało miejsce dwudziestego dziewiątego sierpnia. Mistrz Fight Exclusive Night zmierzy się z Brazylijczykiem – Marco Tulio Silva (9-1).

BiG NEWS  Propozycja walki na DWCS dla Piotrka Kuberskiego  Przeciwnik z Brazyli z rekordem 9:1  @fenmma @BorowiczJakub @JozwiakPawe

Zobacz także:

Pomagajmy! Trwa pomoc dla rodziny polskiej legendy muay thai – Macieja Skupińskiego!  Widzieliście?

Właśnie trwa zrzutka, aby pomóc rodzinie polskiej legendy boksu tajskiego – Macieja Skupińskiego. W niedzielę informowaliśmy o przykrej wiadomości. Mowa niestety o śmierci trenera muay thai.

Kolejny uznany pięściarz dostał propozycję walki z Clout MMA! Wiemy kto byłby jego rywalem! Co wy na to?

To jest spore zaskoczenie! Jak się okazuje nowa freakowa organizacja Clout MMA na swojej pierwszej edycji chciała zakontraktować kolejnego uznanego pięściarza. Mowa o Kamilu Szeremecie, który wyjawił w mediach społecznościowych, że mógł zawalczyć w Warszawie. Ponadto pięściarz wyznał z kim mógł zawalczyć piątego sierpnia na torwarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis