MMA PLKSWMariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pudzian

Mariusz był kuszony propozycją walki w boksie z ogromnym ”Górą”. Do starcia miało dojść osiemnastego września w Dubaju. Wszystko zakończyło się fiaskiem, a reprezentant Islandii ostatecznie zmierzy się z również debiutującym Devonem Larrattem.

Hitowe starcie na gali KSW?

To byłby duży hit! Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że prowadzone są rozmowy z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Do walki nie doszło na zasadach boksu, a może dojdzie w MMA i to jeszcze w polskiej organizacji? Tego nie możemy wykluczyć!

Jestem z nim w kontakcie – skomentował krótko Martin Lewandowski.

Pudzianowski ostatnie starcie odnotował w walce wieczoru 61 edycji KSW w Trójmieście. Walka dostarczyła sporo emocji. Łukasz Jurkowski (17-12) miał swoje momenty, aby zaszokować zgromadzoną publiczność w hali. Ostatecznie Pudzianowski w trzeciej rundzie znalazł sposób, aby zakończyć walkę przed czasem.

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Ferrarim! Co wy na to?

Eryk Bręczewski podczas cage’a z Amadeuszem Ferrarim zapewniał, że nie powiedział ostatniego słowa i kwestią czasu jest jego następna konfrontacja z Roślikiem. Bijatyka po ważeniu High League zrobiła duży szum. Trzeba przyznać, że ”Ferrari” potrafi zrobić dymy nie tylko w organizacji, w której walczy.

Maciej Kawulski woli starszą wersję Damiana Janikowskiego! A wy?

Maciej Kawulski zapewnia, że woli starszą wersję Damiana Janikowskiego (6-4), który był bardziej eksplozywny i więcej ryzykował. Przypomnijmy, że brązowy medalista olimpijski w zapasach w sobotę doznał czwartej przegranej w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis