MMA PLMMAStraszna historia! Było blisko, a zawodniczka MMA straciłaby nogę! [FOTO]

Straszna historia! Było blisko, a zawodniczka MMA straciłaby nogę! [FOTO]

Foto: Martinez facebook

Ta historia mogła zakończyć się tragicznie! Ludzie popełniają błędy.. Athena Martinez za swój błąd mogła ponieść ogromne konsekwencje. Wojowniczka z Australii poświęciła sześć minut na sesję krioterapii. Było to zdecydowanie za długo, a rezultatem mogła być utrata nogi.

Martinez prosto z zabiegu trafiła do szpitala. Były potworne oparzenia, które mogły skutkować amputacją nogi. Wszystko przez to, że zbyt długo uczestniczyła w sesji krioterapii, gdzie temperatura wynosiła -145 stopni Celsjusza.

Powstawał zbiórka!

Athena Martinez szybko postanowiła zareagować. Australijka rozpoczęła zbiórkę na swoje leczenie. W ten sposób chce uzbierać potrzebną sumę na rehabilitacje i rachunki medyczne.

W tym momencie jej przygoda z mieszanymi sztukami walki zostaje zatrzymany i nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek zostanie wznowiona. Jest to kolejny przykład, że tylko chwila może spowodować trzęsienie ziemi w każdym życiu… Problem pojawia się jeszcze większy, ponieważ Martinez aktualnie nie może realizować się w pracy zawodowej, która przynosiła jej dochody.

Będę potrzebowała zmian opatrunków, wizyt lekarskich, leków, rehabilitacji, transportu, na które mnie nie stać. Może minąć dużo czasu, zanim wrócę do pracy

Martinez postanowiła podsumować całą tragiczną sytuację. Wstawiła również zdjęcia nogi, która w pewnym momencie była w opłakanym stanie.

Athena Martinez przyznała, że był to wielki ból, a gdyby nie szybka interwencja lekarzy mogłaby już w tym momencie nie mieć nogi.

Nie mogłam spać, bo sprawiało mi to tak wiele bólu. Kiedy lekarze zdjęli opatrunki, przekazali, że muszą przyspieszyć operację, bo inaczej mogę stracić nogi (..) Zaczęłam płakać, bardzo się bałam. W tym momencie prawie nie czułam nóg. Moja lewa noga poparzona jest w 50 %, a prawa w 20 %.

Zobacz także:

Don Kasjo o pozwie Najmana! Walka numer dwa na sali sądowej?

Don Kasjo skomentował pozew Marcina Najmana. Częstochowianin w mediach społecznościowych poinformował, że właśnie składa pozew sądowy

Zawodnik UFC doprowadza do bójki na weselu! Widzieliście?

To się stało naprawdę! Zawodnik UFC doprowadził do bójki na weselu.. Sami zobaczcie