MMA PLUFCZawodnik UFC doprowadza do bijatyki na weselu w Dagestanie! [WIDEO]

Zawodnik UFC doprowadza do bijatyki na weselu w Dagestanie! [WIDEO]

Foto: UFC

Wesele to zawsze świetny czas na zabawę i spotkanie się z najbliższą rodzinę. Do tego dochodzą napoje wyskokowe, które mogą doprowadzić do awantury. Tak było najprawdopodobniej w przypadku zawodnika UFC – Gadzhimurada Antigulova (20-8), który podczas wesela wdał się w bójkę.

33-latek to były mistrz ACB (bo taką nazwę jeszcze w tym czasie posiadała organizacja). Efektowne zwycięstwa przed czasem spowodowały, że pod koniec 2016 roku trafił do największej organizacji na świecie. Początek miał znakomity! 33-latek w pierwszej odsłonie znokautował Marcosa Rogerio de Limę oraz Joachima Christensena.

Bijatyka na weselu, a w niej zawodnik UFC!

Gadzimurad Antigulov (20-8) nie będzie dobrze wspominał wesela, które w weekend odbył się w Dagestanie. Wedle doniesień Sport-Express.ru Antigulov pojawił się z alkoholem choć miała, to być zabawa bez napojów wyskokowych. Zwracano mu wielokrotnie uwagę, ale nie zamierzał nawet tego słuchać.

Antigulov postanowił podejść do drugiego stołu, aby porozmawiać z jednym z mężczyzn. W tej sytuacji pojawiła się następna osoba, która była  zdenerwowana na Gadzhimurada. Popchnięcie wystarczyło żeby rozpętała się wojna w wykonaniu zawodnika UFC. Sami zobaczcie.

33-latek nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu. Antigulov ostatnie cztery pojedynki przegrał – wszystkie przed czasem. Zawodnik pochodzący z miasta Anapa w kwietniu poprzedniego roku mierzył się z naszym reprezentantem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w zaledwie 44-sekundy zdemolował rywala. Przy tym parę razy rzucając go na deski.

Ostatnia walka Antigulova miała miejsce w październiku tego roku. Niewykluczone, że była to jedna/jak nie ostatnia szansa na utrzymanie się w UFC. Gadzhimurad pod koniec drugiej odsłony został zastopowany z rąk – Maxima Grishina.

Zobacz także:

Don Kasjo wyzwany na pojedynek! Co wy na to?

Legenda sportów walki jest chętna na starcie z popularnym ”Don Kasjo”. Będzie jakaś odpowiedź? To byłaby świetna walka!

Następny wielki powrót? Lennox Lewis wskazuje potencjalnego przeciwnika!

Brytyjczyk jest otwarty na powrót do ringu. Lennox Lewis wskazał potencjalnego przeciwnika