MMA PLDon KasjoDon Kasjo o pozwie Najmana: W ostatnim czasie lepiej czuje się w…

Don Kasjo o pozwie Najmana: W ostatnim czasie lepiej czuje się w…

Marcin Najman zrobi to co zapowiadał.. Częstochowianin składa pozew przeciwko ”Don Kasjo”. Całą sytuację skomentował uczestnik ”Ekipy z Warszawy”, który podkreśla, że w ostatnim czasie lepiej czuje się sądach niż w ringu!

Do ich wyczekiwanej walki doszło na FAME MMA 8 w Łodzi. Był to tak zwany co-main event, a starcie zostało zakontraktowane w formule bokserskiej. ”El Testosteron” postanowił mocno ruszyć, ale wydawało się, że te ciosy nie robią wrażenia na Kasjuszu, który zaraz zaczął odpowiadać!

Najman w tej sytuacji wyniósł rywala do góry, a będąc w parterze wyprowadził parę uderzeń. Walka została przerwana, a sędzia Szymon Bońkowski odjął punkt. Pojedynek zostaje wznowiony, a wtedy Marcin wyprowadza niskie kopnięcie. To trzeba było zakończyć! Po walce doszło do awantury, w której uczestniczył również trener Damian Herczyk.

Don Kasjo: Jeszcze zrobię tak, że to on będzie oskarżony!

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że właśnie składa pozew przeciwko ”Don Kasjo”. Chodzi o sytuację, w której Kasjusz Życiński w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zasugerował, że Najman miał romans z Moniką Godlewską.

Pozew złożony. Łajdackie pomówienie będzie wyjaśnione.

Całą sytuację skomentował ”Don Kasjo” na kanale 6Pak. Kasjusz gwarantuje, że żaden poważny prawnik nie podejmie współpracy z Marcinem Najmanem. Ponadto Kasjusz zapewnia, że widząc wniosek może to obrócić w taki sposób – że to nie on, a Marcin Najman będzie oskarżony.

Mnie to nie irytuje, bo ja mało skromnie mówiąc, a ja skromny nigdy nie byłem i nie będę – no to wydaje mi się, że w ostatnim czasie lepiej czuje się w sądach niż w ringu. I to nawet w tej drugiej roli, w której będę teraz również czyli oskarżonego. Dobrze się czuje, bo to jest wyjście ze strefy komfortu dla mnie, a ja lubię się rozwijać i iść do przodu. Takiej sprawy jeszcze nigdy nie miałem, więc ciekawe przeżycie dla mnie, a wiadomo, że sobie poradzę. Wydaje mi się, że pisał to sam, ale nie będę już tego komentował.. D*bil jak będzie chciał to sobie prześledzi jakim jest d*bilem. Dwa żaden prawnik współpracy z nim by nie rozpoczął, bo z d*bilem współpracować to trzeba być przygłupim! No ja widząc jak on zaczyna, to jestem przekonany, że jeszcze zrobię tak – że on będzie oskarżony.                

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo wyzwany na pojedynek! Co wy na to?

Legenda sportów walki jest chętna na starcie z popularnym ”Don Kasjo”. Będzie jakaś odpowiedź? To byłaby świetna walka!

Następny wielki powrót? Lennox Lewis wskazuje potencjalnego przeciwnika!

Brytyjczyk jest otwarty na powrót do ringu. Lennox Lewis wskazał potencjalnego przeciwnika