MMA PLPrime Show MMAStifler o walce z Soroko na Prime Show MMA: Pierwsza myśl: on mnie kur**a zabije! [WIDEO]

Stifler o walce z Soroko na Prime Show MMA: Pierwsza myśl: on mnie kur**a zabije! [WIDEO]

Już 19 lutego w Łodzi odbędzie się premierowa edycja nowej polskiej organizacji freakowej – Prime Show MMA. Na tej imprezie na przeciwko siebie staną między innymi instagramer i internetowy celebryta Stifler, który zmierzy się z popularnym w ostatnim czasie Adamem Soroko. O walce z Soroko właśnie wypowiedział się w rozmowie z MMA.PL.

Stifler o walce z Soroko

Po wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, bohaterów gali Prime Show MMA złapał dziennikarz MMA.PL, któremu bohaterowie imprezy udzielili obszernych wywiadów.

Stifler o walce z Soroko na Prime Show MMA: Pierwsza myśl: on mnie kur**a zabije! [WIDEO]

Jednym z nich jest Stilfer, który opowiedział o nadchodzącej walce z Soroko. Co ciekawe, jest on świadomy tego, że jest potężnym underdogiem w tej nadchodzącej konfrontacji:

“Od razu padła propozycja Soroko. Kwota, nazwisko i od razu. Pierwsza myśl: on mnie kurwa zabije! A od razu chwilę później: to jest to! Przecież po to się walczy, nie? W międzyczasie, gdy powiedziałem, że on mnie zabije, to zapytałem czy są inne nazwiska, kto jest zakontraktowany, a może czy sam kogoś zaproponuję. A potem powiedziałem sobie: nie no, ja muszę wziąć tę walkę! Ta walka mnie znalazła w odpowiednim dla mnie momencie.”

Zobacz także:

Murański nie jest gotowy walczyć na najbliższej gali z Tyburskim! Paweł pozostaje bez rywala!

Mateusz Murański niewykluczone, że wystąpi na pierwszej edycji Prime Show MMA, ale nie będzie to starcie z Pawłem Tyburskim. ”Muran” tłumaczy, że to jest większe wyzwanie, więc potrzebuje dłuższego czasu na przygotowania, bo jest przecież po poważnej kontuzji. W tej sytuacji ”Tybori” pozostaje bez rywala.

Król zasiadł na tronie! Don Kasjo właścicielem organizacji Prime Show MMA!

Tego nikt się nie spodziewał! Podczas pierwszej konferencji prasowej poznaliśmy właściciela organizacji Prime Show MMA. Kasjusz Życiński zasiadł na tronie!

Jacek Murański ostro o Starchu: W imię zasad sku*wysynu! [WIDEO]

Organizacja Prime Show MMA z miejsca stała się jednym z największych graczy w świecie Freak-Fightów. Zakontraktowani celebryci robią duże wrażenie wśród kibiców. Jednym z nich jest Jacek Murański, który już nie może doczekać się walki w klatce Prime.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis