MMA PLNajnowszeMurańskiMurański nie jest gotowy walczyć na najbliższej gali z Tyburskim! Paweł pozostaje bez rywala!

Murański nie jest gotowy walczyć na najbliższej gali z Tyburskim! Paweł pozostaje bez rywala!

Mateusz Murański niewykluczone, że wystąpi na pierwszej edycji Prime Show MMA, ale nie będzie to starcie z Pawłem Tyburskim. ”Muran” tłumaczy, że to jest większe wyzwanie, więc potrzebuje dłuższego czasu na przygotowania, bo jest przecież po poważnej kontuzji. W tej sytuacji ”Tybori” pozostaje bez rywala.

Murański

Murański wstępnie miał zmierzyć się z Jackiem Frostem. Ostatecznie ta postać nie pojawiła się na konferencji prasowej. Już niebawem organizacja Prime Show MMA skomentuje całą sytuację. Murański o potencjalnej walce z Tyburskim dowiedział się w ostatniej chwili.

Tyburski vs Murański w przyszłości!

Niewykluczone, że będzie to już druga edycja. Mateusz Murański jest otwarty na zestawienie z Pawłem Tyburskim, ale nie na najbliższej gali. Tym samym Tyburski pozostaje bez przeciwnika.

Organizacja Prime Show MMA zaproponowała nawet wymianę zestawień. O co dokładnie chodzi? W tej sytuacji Murański zmierzyłby się z ”Stiflerem”, a Soroko z Tyburskim. Wydaje się jednak, że taki potencjalny pomysł się po prostu nie przyjmie.

Całą konferencję możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis