MMA PLNajnowszeDon KasjoKról zasiadł na tronie! Don Kasjo właścicielem organizacji Prime Show MMA!

Król zasiadł na tronie! Don Kasjo właścicielem organizacji Prime Show MMA!

Tego nikt się nie spodziewał! Podczas pierwszej konferencji prasowej poznaliśmy właściciela organizacji Prime Show MMA. Kasjusz Życiński zasiadł na tronie!

Kasjo

Kasjusz Życiński ma na swoim koncie wiele main-eventów w największej europejskiej organizacji freak-fightowej, które zawdzięcza w dużej mierze swojemu kontrowersyjnemu stylowi bycia. Pamiętne są konflikty Kasjusza z Normanem Parke, Marcinem Najmanem, czy ostatnio Marcinem Wrzoskiem. Trzeba jednak przyznać, że za każdym razem, oprócz słów, za Kasjuszem stoją wysokie umiejętności pięściarskie, które pokazuje w swoich walkach.

To jest niespodzianka!

Kto by się tego spodziewał! Kasjusz Życiński jest właścicielem organizacji Prime Show MMA. ”Don Kasjo” zasiadł na tronie.

Całą konferencję prasową możecie zobaczyć [TUTAJ]

Trzeba przyznać, że ostatni pojedynek Kasjusza dostarczył mnóstwo emocji. Wrzosek był momentami celniejszy, lecz to Kasjusz bił zdecydowanie częściej. Wrażenie mogły zrobić chociażby uderzenia na korpus. Dodatkowo Życiński nie pierwszy raz popisał się świetną kondycją.

Zobacz także:

To nie koniec! Artur Szpilka zrobił następny tatuaż! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o nowym tatuażu, który postanowił zrobić. Czołowy ciężki w naszym kraju zrobił tatuaż na głowie.

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja! Co wy na to?

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis