MMA PLNajnowszeMurańskiJacek Murański ostro o Strachu: W imię zasad sku*wysynu! [WIDEO]

Jacek Murański ostro o Strachu: W imię zasad sku*wysynu! [WIDEO]

Organizacja Prime Show MMA z miejsca stała się jednym z największych graczy w świecie Freak-Fightów. Zakontraktowani celebryci robią duże wrażenie wśród kibiców. Jednym z nich jest Jacek Murański, który już nie może doczekać się walki w klatce Prime.

Prime Show MMA Murański

Prime Show MMA zaskoczyło dzisiaj cały świat Freak-Fightów. Organizacja powstała pod batutą Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego – który rozstał się z FAME MMA – przedstawiła plany na swoje najbliższe wydarzenie. Nowo powstała federacja pochwaliła się podpisaniem kontraktu z m.in. Jasiem Kapelą, Stiflerem, Kruszwilem czy Mateuszem Murańskim.

„W imię zasad sku*wysynu!”

Na pierwszej konferencji Prime MMA Show dowiedzieliśmy się mnóstwo nowych informacji odnośnie gali, jednak nie tylko bohaterowie pierwszego wydarzenia skradli dzisiaj show. Jacek Murański w wywiadzie dla naszej redakcji przedstawił swoje zadania w nowej federacji.

Jestem tutaj w nowej roli. „Don Kasjo” zaprosił mnie do współpracy przy swoim nowym projekcie. Będę tutaj w roli takiego moderatora, czarnego charakteru, który będzie miał wpływ na kartę walk, przebieg konferencji itp.

Bardzo dużo organizacji Freak-Fight zrobiło się na rynku MMA, czy Prime Show MMA może być potencjalną konkurencją dla FAME MMA?

Tak naprawdę jest teraz trzech dużych graczy: FAME MMA, High League oraz nowy gracz na rynku – Prime MMA. Żaden z nich nie odpuszcza.


Czy Jacek Murański widzi się w innowacyjnym projekcie Kasjusza Życińskiego?

Nawet bardzo widzę się w tej organizacji, ponieważ Kasjusz – poprzez swoich inwestorów – ma realny wpływ na to, żebym dostał taką walkę wymarzoną przeze mnie. Walkę, o której mówię od czterech lat – z Tomkiem Oświecińskim vel. Strachem. Taką walkę: „W imię zasad sku*wysynu!” Walkę ze sprzedawczykiem, jawnym konfidentem (…) Wierzę Kasjuszowi, że te rozmowy z nim są bardzo zaawansowane, a kiedy zostanie ogłoszona dwójka to zostanę zestawiony właśnie z tym konfidentem.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Zobacz także:

Murański nie jest gotowy walczyć na najbliższej gali z Tyburskim! Paweł pozostaje bez rywala!

Mateusz Murański niewykluczone, że wystąpi na pierwszej edycji Prime Show MMA, ale nie będzie to starcie z Pawłem Tyburskim. ”Muran” tłumaczy, że to jest większe wyzwanie, więc potrzebuje dłuższego czasu na przygotowania, bo jest przecież po poważnej kontuzji. W tej sytuacji ”Tybori” pozostaje bez rywala.

Adam Soroko wściekł się na Tyburskiego: Nie będziesz mi mówił z kim mam k**wa walczyć!


Adam Soroko po dzisiejszej konferencji prasowej ma już następnego potencjalnego przeciwnika. Karateka w pewnym momencie był wściekły na Pawła Tyburskiego i doszło do konfrontacji słownej.

Król zasiadł na tronie! Don Kasjo właścicielem organizacji Prime Show MMA!

Tego nikt się nie spodziewał! Podczas pierwszej konferencji prasowej poznaliśmy właściciela organizacji Prime Show MMA. Kasjusz Życiński zasiadł na tronie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis